2.7.2021

Pomôžte k dosiahnutiu kolektívnej imunity a užívajte si výhody!

Posledné dva ročníky Fortuna ligy boli výrazne poznačené šírením nového koronavírusu spôsobujúceho ochorenie COVID-19, kvôli ktorému bola prerušená predminulá sezóna a veľká časť uplynulého ročníka sa musela odohrať bez divákov.

Aj nová sezóna, ktorú odštartujeme 24. júla 2021 o 18:00 domácim súbojom so Senicou sa s najväčšou pravdepodobnosťou začne len s obmedzeným počtom divákov. Naším zámerom je dohrať sezónu bez prerušenia. Zároveň, rovnako ako ÚLK a všetky ostatné kluby Fortuna ligy, túžime po plnohodnotnom návrate fanúšikov na tribúny a apelujeme na kompetentné inštitúcie, aby nám v čo najskoršom čase dovolili čo najviac zaplniť tribúny.

Najúčinnejšou cestou k životu aký sme poznali v minulosti je očkovanie. Je každého osobná vec, či sa nechá zaočkovať alebo nie a nikoho k tomuto kroku nemôžeme, nechceme a ani nebudeme nútiť. Rozhodnutie dať sa zaočkovať ale považujeme v momentálnej situácii za správne a dôležité pre definitívne skoncovanie s pandémiou, ktorá nebaví nikoho z nás. Preto každý, kto sa preukáže potvrdením o očkovaní aspoň prvou dávkou hociktorej z dostupných vakcín proti ochoreniu COVID-19, bude mať vstup zadarmo na všetky naše júlové a augustové domáce stretnutia, kedy doma privítame Senicu, Slovan Bratislava, Spartak Trnava a Michalovce.

Ceny vstupného a zvýhodnené vstupy zostávajú rovnaké ako v predchádzajúcom ročníku a vstup na štadión bude umožnený každému, kto bude spĺňať v danej chvíli platné hygienické opatrenia, o ktorých vás budeme informovať pred jednotlivými súbojmi.

ZDIEĽAJ ČLÁNOK