2.8.2018

Pozývame vás na domáce zápasy našich juniorov

Tím MFK Ružomberok juniori vstúpil nedeľným duelom predohrávaného 15. kola 3. ligy Stred na pôde Kalinova do svojej druhej sezóny od vzniku tejto kategórie.

Za juniorov hrajú viacerí futbalisti, ktorí v predchádzajúcich rokoch podávali sympatické výkony v dorasteneckých výberoch, ako aj niektorí hráči A mužstva. Kategória odštartovala svoju existenciu v štvrtej lige. Túto súťaž naši futbalisti bez problémov vyhrali a postúpili do tretej ligy. V práve začatom ročníku si okrem Kalinova zmerajú sily s Lučencom, Krásnom nad Kysucou, Oravským Veselým, Fiľakovom, Liptovskou Štiavnicou, Čadcou, Rimavskou Sobotou, Zvolenom, Liptovským Hrádkom, Poltárom, rezervou Podbrezovej, Námestovom, Martinom a Žarnovicou.

Tím MFK Ružomberok juniori bude hrať svoje domáce stretnutia v nedeľu o 10:30, s výnimkou predohrávaného 14. a 30. kola, ktoré sa uskutočnia v stredajšom termíne. Väčšina duelov sa odohrá na hlavnom ihrisku, pričom otvorená bude západná tribúna a tým pádom bude vstup fanúšikom umožnený len z Makovického ulice (pri tenisových kurtoch). V prípade zhoršených poveternostných podmienok môžu byť niektoré súboje preložené na umelý trávnik v areáli ružomberského štadióna. Rozpis stretnutí nájdete TU! Vstup na zápasy juniorského výberu je aj po postupe naďalej voľný!

Tešíme sa na vašu návštevu!

Foto: Peter Graf (archív)

ZDIEĽAJ ČLÁNOK