26.8.2021

Pozývame vás na domáci zápas s Michalovcami!

V sobotu 28. augusta 2021 o 18:00 odohrá Ružomberok domáci zápas šiesteho kola Fortuna ligy s Michalovcami.

Ružomberčania v predchádzajúcom domácom súboji remizovali so Spartakom Trnava 0:0 a v neúplnej ligovej tabuľke im so ziskom šiestich bodov patrí priebežná piata pozícia. Následne počas týždňa zvládli pohárový súboj s Oravským Veselým a po výhre 3:0 postúpili do tretieho kola tejto súťaže. Ruža síce v aktuálnom ročníku zatiaľ neprehrala, no na druhej strane však doma ešte ani raz nerozvlnila sieť súperovej brány. Verme, že v najbližšom ligovom zápase s Michalovcami sa už budeme tešiť z gólov. Na to budú hráči opäť potrebovať vašu tradičnú podporu z hľadiska. Opatrenia sú rovnaké ako počas uplynulého víkendu a v režime OTP (očkovaní, testovaní, prekonaní) môžeme v našom okrese zaplniť 75% kapacity štadióna a môže byť otvorený bufet. Diváci však pri vstupe na štadión musia splniť jednu z týchto podmienok:

- Preukázať sa potvrdením o kompletnom očkovaní proti ochoreniu COVID-19 (najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky očkovania s dvojdávkovou schémou, najmenej 21 dní po aplikácii prvej dávky očkovania s jednodávkovou schémou vakcíny Janssen od spoločnosti Johnson & Johnson alebo najmenej štrnásť dní po aplikácii prvej dávky očkovania, ak bola prvá dávka očkovania podaná do 180 dní od prekonania COVID-19).
- Preukázať sa negatívnym RT-PCR alebo LAMP testom, nie starším ako 72 hodín od odberu, prípadne antigénovým testom nie starším ako 48 hodín od odberu.
- Preukázať sa potvrdením o prekonaní ochorenia COVID-19 pred menej ako 180 dňami.
- Výnimku z aktuálne platných nariadení majú deti mladšie ako dvanásť rokov.

Pre domácich fanúšikov bude otvorená len východná tribúna. Diváci musia mať počas pobytu na štadióne prekryté horné dýchacie cesty rúškom, prípadne respirátorom a sedenie je dovolené v každom druhom rade.

Každý fanúšik zaočkovaný aspoň prvou dávkou hociktorej dostupnej vakcíny proti ochoreniu COVID-19 má vstup na zápas zadarmo. Aktuálne ceny vstupeniek, informácie o zľavnených vstupenkách, ako aj o ostatných voľných vstupoch nájdete TU!

Veríme, že aj napriek zložitej situácii a prísnym opatreniam, ktoré musíme dodržiavať sa v sobotu uvidíme na štadióne!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK