8.3.2017

Pozývame vás na domáci zápas s Prešovom

V sobotu 11. marca 2017 o 17:00, odohrá Ružomberok domáci zápas 23. kola Fortuna ligy s Tatranom Prešov.

Po víťaznej dohrávke s Michalovcami a remíze v Dunajskej Strede, patrí nášmu tímu v ligovej tabuľke štvrtá priečka s náskokom jedného bodu pred 5. Spartakom Trnava. Pokiaľ chceme naďalej súperiť o popredné priečky, musíme z domáceho duelu vyťažiť všetky tri body, na čo budeme potrebovať aj vašu tradičnú podporu z hľadiska!

• Už od pondelka prebieha predpredaj vstupeniek na sobotné stretnutie. Viac informácií o predpredaji nájdete TU!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 2€.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektorov B, C, D na západnej tribúne a sektorov A, B, C, E, F na východnej tribúne v cene 2,50. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

• Aj v tomto domácom stretnutí budú mať naši priaznivci možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Nakoľko fanúšikovia vstupujú do areálu štadióna cez turnikety, návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne sú otvorené už od 15:00. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, resp. permanentkou!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK