16.11.2021

Pozývame vás na domáci zápas s Trenčínom

V piatok 19. novembra 2021 o 17:00 odohrá Ružomberok domáci zápas pätnásteho kola Fortuna ligy s Trenčínom.

Po reprezentačnej prestávke pokračuje najvyššia súťaž a naše mužstvo nachádzajúce sa so ziskom 24 bodov na tretej pozícii čaká už v piatok domáci súboj s ofenzívne ladeným Trenčínom, ktorý je s dvadsiatimi bodmi na šiestej priečke. Na udržanie popredných pozícií potrebujeme naplno bodovať a veríme, že k tomu opäť pomôžete hráčom aj vy!

Okres Ružomberok má v Covid automate priradenú bordovú farbu, čo znamená, že v režime OTP (očkovaní, testovaní, prekonaní) môžeme zaplniť 25% kapacity štadióna a v prípade ak dôjde k jej naplneniu, ďalší diváci nebudú môcť byť pustení na zápas. Otvorené budú obidve tribúny a všetkých divákov prosíme, aby počas celého pobytu na štadióne dodržiavali odstupy, sedenie bude povolené v každom druhom rade a zároveň je potrebné mať prekryté horné dýchacie cesty respirátorom, prípadne rúškom. Diváci musia pri vstupe na štadión splniť jednu z týchto podmienok:

- Preukázať sa potvrdením o kompletnom očkovaní proti ochoreniu COVID-19 (najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky očkovania s dvojdávkovou schémou, najmenej 21 dní po aplikácii prvej dávky očkovania s jednodávkovou schémou vakcíny Janssen od spoločnosti Johnson & Johnson alebo najmenej štrnásť dní po aplikácii prvej dávky očkovania, ak bola prvá dávka očkovania podaná do 180 dní od prekonania COVID-19).
- Preukázať sa negatívnym RT-PCR alebo LAMP testom, nie starším ako 72 hodín od odberu, prípadne antigénovým testom, nie starším ako 48 hodín od odberu.
- Preukázať sa potvrdením o prekonaní ochorenia COVID-19 pred menej ako 180 dňami.
- Výnimku z aktuálne platných nariadení majú deti mladšie ako dvanásť rokov.

Zároveň má klub ako organizátor podujatia povinnosť viesť evidenciu všetkých zúčastnených fanúšikov v rozsahu meno, priezvisko, adresa a telefónne číslo. Preto vás pre urýchlenie vstupu na štadión chceme poprosiť, aby ste si v prípade záujmu o návštevu zápasu vopred vytlačili a vyplnili dotazník, ktorý nájdete TU a priniesli ho so sebou.

Aktuálne ceny vstupeniek, informácie o zľavnených vstupenkách, ako aj o voľných vstupoch nájdete TU. Vstupenky je možné kúpiť aj v predpredaji Ticketmedia TU!

Veríme, že aj napriek zložitej situácii a prísnym opatreniam, ktoré musíme dodržiavať sa v piatok uvidíme na štadióne!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK