11.8.2022

Pozývame vás na domáci zápas s Trenčínom

V sobotu 13. augusta 2022 o 18:00 odohrá Ružomberok domáci zápas piateho kola Fortuna ligy s Trenčínom.

Po bezgólovej remíze v Poprade s Liptovským Mikulášom a víťazstve v Banskej Bystrici 3:2 sa Ruža predstaví na domácom trávniku. Naše mužstvo má po štyroch tohtosezónnych ligových dueloch na svojom konte osem bodov. V sobotu bude hrať s Trenčínom, ktorý si v minulom kole pripísal prvé víťazstvo v sezóne, keď doma vyhral nad Michalovcami 3:1. Ružomberskí futbalisti budú opäť v boji o ďalšie dôležité body potrebovať vašu tradične výbornú podporu z tribún!

Do Ružomberka navyše zavíta súťaž #30TISICOVKA a traja z vás budú môcť počas polčasovej prestávky zabojovať o zaujímavú finančnú odmenu. Zistiť viac informácií a registrovať sa do súťaže môžete TU. Vstupenky do sektorov pre domácich divákov si môžete kúpiť aj v predpredaji TU.

Aktuálne ceny vstupeniek, informácie o zľavnených vstupenkách, ako aj o voľných vstupoch, nájdete TU.