20.7.2021

Pozývame vás na domáci zápas so Senicou!

V sobotu 24. júla 2021 o 18:00 vstúpi Ružomberok do nového ročníka Fortuna ligy domácim súbojom so Senicou.

Naši futbalisti majú za sebou prípravu so štyrmi víťazstvami a jedinou prehrou. Na sympatické výsledky z prípravných duelov chceme nadviazať aj v lige a hráči budú od začiatku sezóny potrebovať vašu podporu z hľadiska. Žiaľ liga štartuje za veľmi prísnych opatrení úradu verejného zdravotníctva, ktoré musíme dodržiavať. Preto môže na štadión zavítať maximálne 1 000 divákov, ktorí musia splniť jednu z uvedených podmienok:

- Preukázať sa negatívnym PCR alebo LAMP testom, nie starším ako 72 hodín.
- Preukázať sa negatívnym antigénovým testom, nie starším ako 24 hodín.
- Preukázať sa potvrdením o prekonaní ochorenia COVID-19 pred menej ako 180 dňami.
- Preukázať sa potvrdením o očkovaní proti ochoreniu COVID-19 aspoň prvou dávkou pred minimálne 21 dňami.
- Výnimku z aktuálne platných nariadení majú deti mladšie ako desať rokov.

Otvorená bude len východná tribúna. Počas celého priebehu podujatia je potrebné mať prekryté horné dýchacie cesty rúškom, prípadne respirátorom a nebude dovolené konzumovať jedlá ani nápoje.

Taktiež je na základe platných nariadení potrebné, aby klub ako organizátor podujatia viedol kompletnú evidenciu všetkých zúčastnených osôb. Preto vás pre urýchlenie vstupu na štadión chceme poprosiť, aby ste v prípade seriózneho záujmu o návštevu zápasu vopred poslali mailom na futbalruza@gmail.com svoje údaje – meno, priezvisko, dátum narodenia, trvalé bydlisko, telefónne číslo a informáciu o tom, ktorú podmienku pre vstup spĺňate. Pri vstupe je následne potrebné preukázať sa uvedeným potvrdením (test, očkovanie, prekonanie) a občianskym preukazom. Registrácia mailom nie je nevyhnutná a dotazník môžete vyplniť aj osobne pri vstupnej bráne pred zápasom.

Každý fanúšik zaočkovaný aspoň prvou dávkou hociktorej dostupnej vakcíny proti ochoreniu COVID-19 má vstup na zápas zadarmo. Aktuálne ceny vstupeniek, informácie o zľavnených vstupenkách, ako aj o ostatných voľných vstupoch nájdete TU!

Veríme, že aj napriek zložitej situácii a prísnym opatreniam, ktoré musíme dodržiavať sa v sobotu uvidíme na štadióne!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK