21.10.2021

Slovnaft Cup: Duel s Lipanmi sa odohrá v Ružomberku

V stredu 27. októbra 2021 o 16:00 odohrá Ružomberok na svojom štadióne štvrté kolo Slovnaft Cupu s účastníkom tretej najvyššej súťaže ŠK Odeva Lipany.

Tak ako väčšina kôl pohárovej súťaže aj štvrté kolo sa hrá na jedno stretnutie a výhodu domáceho prostredia mal mať pôvodne náš súper. Okres Sabinov, v ktorom sa nachádzajú Lipany, sa však budúci týždeň prefarbuje v Covid automate na čiernu farbu a preto sa duel napokon uskutoční na ružomberskom štadióne.

Okres Ružomberok má v Covid automate priradenú bordovú farbu, čo znamená, že režime OTP (očkovaní, testovaní, prekonaní) môžeme zaplniť 25% kapacity štadióna a v prípade ak dôjde k jej naplneniu, ďalší diváci nebudú môcť byť pustení na zápas. Otvorená bude východná tribúna a všetkých divákov prosíme, aby počas celého pobytu na štadióne dodržiavali odstupy, sedenie bude povolené v každom druhom rade a zároveň je potrebné mať prekryté horné dýchacie cesty respirátorom, prípadne rúškom. Diváci musia pri vstupe na štadión splniť jednu z týchto podmienok:

- Preukázať sa potvrdením o kompletnom očkovaní proti ochoreniu COVID-19 (najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky očkovania s dvojdávkovou schémou, najmenej 21 dní po aplikácii prvej dávky očkovania s jednodávkovou schémou vakcíny Janssen od spoločnosti Johnson & Johnson alebo najmenej štrnásť dní po aplikácii prvej dávky očkovania, ak bola prvá dávka očkovania podaná do 180 dní od prekonania COVID-19).
- Preukázať sa negatívnym RT-PCR alebo LAMP testom, nie starším ako 72 hodín od odberu, prípadne antigénovým testom, nie starším ako 48 hodín od odberu.
- Preukázať sa potvrdením o prekonaní ochorenia COVID-19 pred menej ako 180 dňami.
- Výnimku z aktuálne platných nariadení majú deti mladšie ako dvanásť rokov.

Zároveň má klub ako organizátor podujatia povinnosť viesť evidenciu všetkých zúčastnených fanúšikov v rozsahu meno, priezvisko, adresa a telefónne číslo. Preto vás pre urýchlenie vstupu na štadión chceme poprosiť, aby ste si v prípade záujmu o návštevu zápasu vopred vytlačili a vyplnili dotazník, ktorý nájdete TU a priniesli ho so sebou.

Aktuálne ceny vstupeniek, informácie o zľavnených vstupenkách, ako aj o voľných vstupoch nájdete TU. Na stredajší pohárový zápas platia aj permanentné vstupenky určené na domáce stretnutia Fortuna ligy 2021/22.

Veríme, že aj napriek zložitej situácii a prísnym opatreniam, ktoré musíme dodržiavať sa v stredu uvidíme na štadióne!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK