7.9.2017

Tihomir Kostadinov hetrikom rozhodol kvalifikačný zápas

Počas reprezentačnej prestávky boli povolaní do slovenskej „dvadsaťjednotky“ Dominik Kružliak, Šimon Kupec a Dalibor Takáč. Okrem nich mal reprezentačné povinnosti v tíme do dvadsaťjeden rokov aj macedónsky futbalista Tihomir Kostadinov, ktorý sa rozhodne má čím pochváliť.

Podobne ako mladí Slováci aj Macedónsko má za sebou úspešný vstup do kvalifikačných bojov o postup na ME U21 2019. V utorok 5. septembra 2017 reprezentoval Tihomir Kostadinov svoju vlasť v jej prvom kvalifikačnom súboji s kapitánskou páskou na ramene. Ako správny kapitán sa gólmi z 8., 26. a 72. minúty postaral o víťazstvo Macedónska nad domácim Arménskom 3:0. Viac informácií o stretnutí nájdete TU.

Nášmu stredopoliarovi gratulujeme k hetriku v národnom tíme a zároveň ďakujeme za príkladnú reprezentáciu nášho klubu na medzinárodnej scéne.