11.10.2017

Tihomir Kostadinov hral za macedónsku „dvadsaťjednotku“

Okrem Dominika Kružliaka, ktorý odohral dva kvalifikačné zápasy za výber SR “21“ sa v reprezentácii opäť predstavil aj Tihomir Kostadinov, keď odohral plný počet minút v oboch dueloch tímu Macedónsko “21“.

Po tom, čo sa náš stredopoliar naposledy tromi gólmi podieľal na víťazstve macedónskej „dvadsaťjednotky“ nad rovesníkmi z Arménska, teraz čelil reprezentačným výberom Srbska a Gibraltáru.

V súboji balkánskych tímov so Srbskom, ktorý sa odohral 6. októbra v Skopje, prehrali Macedónci 0:2, keď v 22. minúte skóroval Lukić a o pätnásť minút neskôr uzavrel skóre A. Živković.

Po tomto zápase sa tím okolo Tihomira Kostadinova predstavil 10. októbra v Gibraltáre. Macedónsky výber nedokázal zúročiť svoju jednoznačnú prevahu a prehral 0:1, keď jediný gól stretnutia zaznamenal v 64. minúte Torilla.