11.9.2018

Tihomir Kostadinov skóroval za Macedónsko “21“ + VIDEO

Tihomir Kostadinov počas uplynulých dní reprezentoval Macedónsko vo výbere do dvadsaťjeden rokov, ktorý odohral kvalifikačné stretnutia so Srbskom a Arménskom.

V piatok 7. septembra 2018 hrali mladí futbalisti z Macedónska so Srbskom. Duel sa odohral v Novom Sade, kde sa pred vyše rokom v Európskej lige predstavil aj Ružomberok. V 28. minúte otvoril skóre domáci Ivan Šaponjić. Štyri minúty po hodine hry sa zapísal do streleckej listiny náš stredopoliar Tihomir Kostadinov, keď vyrovnal na 1:1. Gól ružomberského futbalistu, ktorý odohral celé stretnutie, napokon nestačil na bodový zisk, pretože desať minút pred koncom riadnej hracej doby vrátil Srbov do vedenia Lazar Randelović a Macedónsko prehralo 1:2.

Viac o zápase sa dočítate TU!

Následne v utorok 11. septembra 2018 macedónsky výber v Skopje privítal rovesníkov z Arménska a dramatické stretnutie sa skončilo remízou 3:3. Do tohto duelu náš stredopoliar nezasiahol.