31.12.2020

V ankete Gól mesiaca sa o vaše hlasy uchádza Martin Regáli

Martinovi Regálimu vyšiel záver jesene, keď k dovtedy jedinému presnému zásahu z aktuálneho ročníka Fortuna ligy pridal ďalších päť gólov a dotiahol sa na Ladislava Almásiho. V súboji s Michalovcami navyše zaznamenal hetrik, ktorý žiaľ nestačil na body, ale vďaka gólu na 2:2, kedy dostal ukážkovú prihrávku od Tihomira Kostadinova a tiesnený namieril k žrdi, získal nomináciu v tradičnej ankete Gól mesiaca.

Gólu ružomberského ofenzívneho futbalistu konkurujú ďalšie utešené presné zásahy. Postarali sa o ne Tomáš Ďubek (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble), Milan Corryn (AS Trenčín), Ján Bernát (MŠK Žilina) a Erik Daniel (ŠK Slovan Bratislava).

Vyberte svojím hlasom najkrajší gól mesiaca december a zapojte sa do súťaže, v ktorej máte možnosť získať kredity v hodnote 50, 30 a 20 eur od stávkovej spoločnosti Fortuna.

Ako hlasovať?

Na stránke https://www.fortunaliga.sk/gol-mesiaca si pozriete päť nominovaných gólov za daný mesiac a zahlasujete za ten (podľa vás) najkrajší. Hlasovanie v ankete umožňuje každému udeliť za daný mesiac iba jeden hlas. Anketa sa končí vo štvrtok 7. januára 2021 o 23:59. Partnermi ankety sú FORTUNA, R-Gol.com a Huste.tv.

Hlasovať môžete TU!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK