1.12.2021

V ankete Gól mesiaca sa o vaše hlasy uchádza Martin Regáli

Na novembrových víťazstvách nad Trenčínom a Trnavou v pomere 3:0 mal veľký podiel Martin Regáli, keď trikrát skóroval a zapojil sa aj do ďalších gólových akcií. V súboji s Trenčínom skóroval raz a sieť na trnavskej bráne rozvlnil dvakrát. Pekný slalom cez trenčiansku defenzívu zakončený úvodným gólom domáceho duelu s mužstvom spod hradu Matúša Čáka mu priniesol nomináciu v ankete Gól mesiaca november.

Gólu nášho útočníka, ktorý v doterajšom priebehu aktuálneho ročníka Fortuna ligy sedemkrát skóroval, konkurujú ďalšie utešené presné zásahy. Postarali sa o ne Karol Mondek (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble), Andrej Kadlec (ŠKF Orion Tip Sereď), Vahan Bichakhchyan (MŠK Žilina) a Egy Maulana Vikri (FK Senica).

Ako hlasovať?

Na stránke https://golmesiaca.markiza.sk/ si pozrite päť nominovaných gólov za daný mesiac a zahlasujte za ten (podľa vás) najkrajší. Hlasovanie v ankete umožňuje každému udeliť za daný mesiac iba jeden hlas. Každý hlasujúci bude zaradený do súťaže o kredit 100 € a dres svojho obľúbeného fortunaligového tímu od stávkovej spoločnosti Fortuna. Anketa bude prebiehať do utorka 7. decembra 2021 do 23:59. Partnermi ankety sú FORTUNA, R-Gol.com a TV Markíza, resp. VOYO.

Hlasovať môžete TU!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK