3.8.2018

V online predpredaji si už môžete kúpiť aj zľavnené vstupenky!

Futbalový klub MFK Ružomberok ešte minulý týždeň spustil prostredníctvom spoločnosti TICKETMEDIA online predpredaj vstupeniek na domáci zápas 3. kola Fortuna ligy so Žilinou, ktorý sa odohrá v sobotu 4. augusta 2018 o 19:00. Od dnešného dňa sme online predpredaj vstupeniek rozšírili aj o zľavnené lístky pre študentov s platným preukazom ISIC a dôchodcov.

Vstupenky v základnej cene 5 €, ako aj zľavnené vstupenky pre dôchodcov a študentov s platným preukazom ISIC v cene 3 €, si môžete kúpiť už teraz TU, prípadne prostredníctvom kamennej predajnej siete GGT TABAK PRESS, ktorá má priamo v Ružomberku predajné miesta v obchodných reťazcoch Kaufland a Tesco, na železničnej a autobusovej stanici a v okolí Ružomberka sú to napríklad: Dolný Kubín, Liptovsky Mikuláš, Liptovský Hrádok.

Vstupenky do sektoru G na východnej tribúne, určeného pre domácich fanúšikov s klubovými suvenírmi, je možné kúpiť len v pokladniach pri vstupoch do areálu ružomberského štadióna, ktoré budú otvorené v sobotu od 17:30 do 60. minúty zápasu. V rovnakom čase v pokladniach budú mať možnosť vyzdvihnúť si lístok aj diváci s nárokom na voľný vstup. Cenník vstupeniek nájdete TU.

ZDIEĽAJ ČLÁNOK