17.5.2022

V sobotu oslavujeme ligové striebro a vy nesmiete chýbať!

V sobotu 21. mája 2022 o 17:00 uzavrie Ružomberok aktuálny ročník Fortuna ligy domácim zápasom desiateho kola nadstavbovej časti so Sereďou.

Vstupné do všetkých sektorov bude znížené o 50% z pôvodnej sumy. Základná cena vstupeniek na tento zápas bude 3 €, pre dôchodcov a študentov s preukazom ISIC 2 € a voľný vstup majú držitelia preukazu ZŤP, Janského plakety, deti do desať rokov v sprievode dospelej osoby a členovia OZ Ružomberčan.

• Každý fanúšik má v bufete nárok na jedno pivo, prípadne kofolu zadarmo.

• Po stretnutí budú strieborné medaile našim hráčom a členom realizačného tímu odovzdávať známi bývalí futbalisti Antonín Panenka, Karol Dobiaš, Jozef Chovanec. Následne sa diváci môžu tešiť na prekvapenie od hráčov.

• Každý, kto sa preukáže platnou vstupenkou zo stretnutia so Sereďou, bude mať predkupné právo vstupenky na domáci duel prvého predkola Európskej konferenčnej ligy UEFA.

• Naďalej sa oplatí sledovať výkony ružomberských futbalistov, pretože aj po tomto domácom súboji pokračujeme na našich profiloch na sociálnych sieťach v ankete „Náš hráč zápasu“. Vyžrebovaný hlasujúci fanúšik opäť vyhrá klubový šál.

• Vstupenky do sektorov pre domácich divákov si môžete kúpiť v predpredaji TU. Predpredaj vstupeniek bude prebiehať vo štvrtok 19. mája a v piatok 20. mája od 14:00 do 16:00 aj v pokladni pri vstupe na východnú tribúnu nášho štadióna.

Vidíme sa na štadióne!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK