28.3.2023

Viktor Úradník hral za SR “19“

Slovenská „devätnástka“ má za sebou účinkovanie v druhej fáze kvalifikácie ME v Írsku. Súčasťou reprezentačného výberu boli Dominik Ťapaj a Viktor Úradník.

Futbalisti spod Tatier vstúpili do kvalifikačného turnaja víťazstvom nad domácim Írskom 2:1, pričom Viktor Úradník hral do 58. minúty.

V následnom druhom vystúpení Slovensko remizovalo s Gréckom 1:1. Viktor Úradník prišiel do hry v 74. minúte.

Na záver kvalifikácie si slovenský tím zmeral sily s Estónskom, nad ktorým zvíťazil 3:1 a Viktor Úradník hral od 82. minúty.

Žiaľ, napriek sympatickému účinkovaniu v kvalifikačnej skupine s dvomi výhrami a jednou remízou SR “19“ nepostupuje na záverečný šampionát. Našu reprezentáciu delil od postupu jediný gól a tak sa z neho teší Grécko. Viac informácií nájdete TU.

Zdroj, foto: futbalsfz.sk