Príprava 2018/2019
Round | Date | Home | Away | ||
---|---|---|---|---|---|
Príprava | Sun 17.6.2018 | Breza | Ružomberok | 0:10 | (0:4) |
Goals: 25. Platiša, 28. Daniel, 33. Čurma, 40., 49. a 52. Sabler, 55. a 65. Kunca, 80. own goal, 90. Takáč | |||||
Ruzomberok squad: Prvý polčas: Urminský – Čurma, J. Maslo, Jonec, Beseda – Kochan, Platiša, Daniel, Gal Andrezly – Gešnábel, Sabler
Druhý polčas: Krajčírik – Ondrek, Kupec, Beseda, Takáč, Kochan, Kostadinov, Kunca, Gerec, Sabler, Čapek | |||||
Príprava | Tue 19.6.2018 | Pohronie | Ružomberok | 3:3 | (1:0) |
Goals: 29. Pavúk, 65. Jacko, 89. Guliyev - 63. Čurma, 75. Čapek, 85. Brenkus | |||||
Ruzomberok squad: Prvý polčas: Urminský – Kojnok, Qose, Beseda, Kupec – Kunca, Takáč, J. Kudlička, Kmeť – M. Bobček, Sabler
Druhý polčas: Krajčírik – Ondrek, Čurma, Madleňák, Brenkus, Kostadinov, Gerec, Zsigmund, Čapek, R. Kružliak, Platiša | |||||
Príprava | Sat 23.6.2018 | Baník Ostrava | Ružomberok | 1:0 | (0:0) |
Goal: 75. Jirásek | |||||
Ruzomberok squad: Macík – Kunca (60. Ondrek), J. Maslo, Čurma (80. Kmeť), Madleňák (60. Kupec) – Qose (60. Brenkus), Kostadinov (60. Jedinák), Takáč (60. Čapek) – Daniel (60. Gerec), R. Kružliak (46. Gešnábel), Gal Andrezly (46. Díl) | |||||
Príprava | Wed 27.6.2018 | Sparta Praha | Ružomberok | 0:0 | (0:0) |
Yellow card: 61. Mustedanagić Referees: Berka - Vlček, Petřík | |||||
Ruzomberok squad: Macík – Kunca, J. Maslo, Čurma, Madleňák (64. Kupec) – Daniel (73. Jedinák), Qose (85. Kmeť), Takáč (80. Brenkus), Gal Andrezly (73. Čapek) – Kostadinov (73. Gešnábel), Gerec (64. R. Kružliak) | |||||
Príprava | Sat 30.6.2018 | FK Pardubice | Ružomberok | 0:0 | (0:0) |
Foto: FK Pardubice | |||||
Ruzomberok squad: Čtvrtečka – Voutsas (55. Kmeť), J. Maslo (46. Čurma), Twardzik, Urdinov (73. Kupec) – Čapek (55. Kunca), Kochan (46. Qose), Brenkus (80. M. Bobček), Jedinák – Gešnábel (55. R. Kružliak), Kostadinov (46. Takáč) | |||||
Príprava | Tue 3.7.2018 | Sigma Olomouc | Ružomberok | 2:1 | (2:0) |
Goals: 43. Surzyn, 44. Texl – 70. Qose Referees: Machálek – Caletka, Kulička Foto: Jan Pořízek | |||||
Ruzomberok squad: Macík – Čurma, J. Maslo, Twardzik, Urdinov (75. Madleňák) – Daniel (75. Čapek), Kochan (80. Brenkus), Qose, Gal Andrezly (75. Jedinák) – Takáč (46. Kostadinov), R. Kružliak (46. Gešnábel) | |||||
Príprava | Tue 10.7.2018 | Karviná | Ružomberok | 1:3 | (1:2) |
Goals: 35. Smrž – 11. Kostadinov, 38. Daniel, 84. R. Kružliak | |||||
Ruzomberok squad: Čtvrtečka – Čurma, J. Maslo, Twardzik, Urdinov (70. Madleňák) – Daniel (70. Jedinák), Kochan (30. Brenkus), Kostadinov (70. R. Kružliak), Gal Andrezly (70. Gešnábel) – Takáč (83. Kmeť) – Tandir (58. Gerec) | |||||
Príprava | Sat 14.7.2018 | Ružomberok | Třinec | 1:1 | (1:1) |
Goals: 41. Daniel - 11. Dedič Referees: Horváth - Súkeníková, Rojček | |||||
Ruzomberok squad: Macík – Čurma, J. Maslo, Twardzik, Urdinov – Qose – Daniel, Takáč, Kostadinov (79. R. Kružliak), Gal Andrezly – Gerec (64. Tandir) | |||||
Príprava | Thu 15.11.2018 | B. Bystrica | Ružomberok | 3:0 | (2:0) |
Goals: 16. Polievka, 26. a 50. Garić | |||||
Ruzomberok squad: Čtvrtečka – Kunca (60. Kojnok), Kochan, D. Kružliak (46. Jonec), Madleňák – Qose, Takáč – Kostadinov, Gerec, Jedinák (60. Gal Andrezly) – Tandir (60. Daniel) | |||||
Príprava | Tue 15.1.2019 | Ružomberok | Hodonín | 5:1 | (2:1) |
Goals: 26. Urdinov (z 11m), 28. Kunca, 54. V. Jedinák, 67. Gerec, 82. Mustedanagić - 38. Sasín Referees: Horváth - Nemček, Tomčík | |||||
Ruzomberok squad: Krajčírik - Jonec, D. Kružliak, Holub (46. V. Jedinák), Urdinov, Kochan, Takáč, Kunca, Mustedanagić, T. Bobček, Gerec | |||||
Príprava | Tue 15.1.2019 | Ružomberok | Námestovo | 11:0 | (6:0) |
Goals: 13., 16., 22. a 48. Tandri, 27. a 49. Gal Andrezly, 35. a 71. Madleňák, 40. Brenkus, 81. a 88. R. Kružliak Referees: Nemček - Horváth, Tomčík | |||||
Ruzomberok squad: Čtvrtečka – Čurma (46. Kojnok), J. Maslo, Twardzik, Madleňák, Qose, Brenkus, Kostadinov, R. Kružliak, Gal Andrezly, Tandir | |||||
Príprava | Sat 19.1.2019 | Sigma Olomouc | Ružomberok | 1:1 | (0:0) |
Goals: 51. Yunis – 59. Tandir | |||||
Ruzomberok squad: Čtvrtečka (46. Krajčírik) – Twardzik, Maslo, D. Kružliak, Urdinov (46. Kunca) – Qose, Kochan (46. Brenkus), Takáč (46. Mustedanagić) – Tatarkov (60. Kostadinov), Gerec (46. Tandir), Gal Andrezly (67. Kmeť) | |||||
Príprava | Wed 23.1.2019 | Ružomberok | Pohronie | 0:1 | (0:0) |
Goal: 78. Uwa Referees: Horváth - Súkeníková, Považan | |||||
Ruzomberok squad: (1. polčas): Krajčírik – Čurma, Holub, Jonec, Madleňák – Kochan, Takáč – Kmeť, Kostadinov, Mustedanagić – R. Kružliak
(2. polčas): Čtvrtečka – Kunca, Jonec, Holub, Urdinov – Kostadinov (62. Kojnok), Mustedanagić, Takáč, V. Jedinák – Gerec, T. Bobček | |||||
Príprava | Sun 27.1.2019 | Karpaty Ľvov | Ružomberok | 1:2 | (1:0) |
Goals: Di Franco - 49. Mustedanagić, 77. Brenkus | |||||
Ruzomberok squad: Macík – Jonec (46. Čurma), Maslo, D. Kružliak, Twardzik – Kochan (69. Brenkus), Qose – Kostadinov (69. Kmeť), Mustedanagić (69. Gerec), Gal Andrezly (80. V. Jedinák) – Tandir (69. T. Bobček) | |||||
Príprava | Thu 31.1.2019 | Septemvri Sofia | Ružomberok | 1:1 | (1:1) |
Goals: 2. Mandiango - 33. Kmeť | |||||
Ruzomberok squad: 1. polčas: Čtvrtečka – Čurma, Holub, D. Kružliak, Urdinov – Kmeť, Brenkus, Takáč, Kunca – Mustedanagić – Gerec
2. polčas: Krajčírik – Jonec, J. Maslo, Twardzik, Madleňák – Kostadinov, Kochan, Qose, Gal Andrezly – T. Bobček – Tandir | |||||
Príprava | Sat 2.2.2019 | Dinamo Minsk | Ružomberok | 0:2 | (0:1) |
Goals: 23. a 47. Tandir | |||||
Ruzomberok squad: Macík – Čurma, Maslo, Twardzik, Urdinov – Kochan (68. Mustedanagić), Qose (68. Brenkus) – Kostadinov (68. Gerec), Takáč, Gal Andrezly (68. Kmeť) – Tandir | |||||
Príprava | Sun 3.2.2019 | Politehnica Timisoara | Ružomberok | 0:1 | (0:1) |
Goal: 37. V. Jedinák | |||||
Ruzomberok squad: Krajčírik (46. Čtvrtečka) – Kunca, Holub, Jonec, Madleňák – Kmeť, Brenkus, Mustedanagić, V. Jedinák – T. Bobček (46. R. Kružliak), Gerec | |||||
Príprava | Sat 9.2.2019 | Ružomberok | Třinec | 0:1 | (0:0) |
Goal: 89. Klec Referees: Rojček - Považan, Vrtich | |||||
Ruzomberok squad: Macík – D. Kružliak (73. Urdinov), J. Maslo, Qose, Gal Andrezly (75. V. Jedinák), Takáč (73. Mustedanagić), Twardzik, Kochan (73. Brenkus), Tandir (75. Gerec), Čurma, Kostadinov (63. Kmeť) |