7. kolo, 13:15
MFK Ružomberok vs FC Spartak Trnava

MFK Ružomberok: Kuba - Majerčík, Ambróz (63. Smolka), Bohunčák, Žáčok, Dittrych, Pavlík (57. Kollár), Michlík, Žmijovský (57. Gunčaga), Dvorský, Lopušek (68. Kočiš)

FC Spartak Trnava: Hollósy - Šadibol (57. Nagy), Turoň, Bartoš (41. Čavojský), Karhan (57. Paulen), Molnár, Trello, Basár (57. Štibraný), Ostrovský (79. Prikryl), Vyskoč, Špačinský

Góly: 13. Dvorský, 41. Lopušek, 52. Žmijovský - 29. a 58. Špačinský, 55. a 73. Vyskoč

Žlté karty: 49. Pavlík - 12. Vyskoč

Rozhodovali: Remeň - Lisý, Vrtich

Diváci: 50

Peter Kiša (tréner MFK Ružomberok U16): „Odohrali sme veľmi zaujímavý zápas. Divákom sa musel páčiť, pretože sa hralo hore-dole. V prvom polčase sme sa dostali do vedenia po peknej spolupráci Lopušeka a Dvorského. Po našej chybe súper ešte do polčasu vyrovnal. Opäť sme doplatili na nepremenené šance. Do druhého polčasu sme vstúpili impozantne. Už po desiatich minútach sme viedli 3:1, no potom akoby sme sa uspokojili a Trnave sme dovolili hrať futbal. Nátlakovou hrou nás dostávali pod tlak a nepochopiteľne sme prestali byť aktívni. Trnava otočila skóre. Zápas si s hráčmi rozoberieme a urobíme všetko preto, aby sa takýto záver zápasu už neopakoval. Je to obrovská škoda, pretože zápas sme mali jasne vo svojich rukách.“