22.4.2018

Juniori prekonali stogólovú hranicu

V nedeľu 22. apríla 2018 odohral tím MFK Ružomberok juniori zápas dvadsiateho kola 4. ligy Sever so Závažnou Porubou.
13:0 (6:0)
MFK Ružomberok - UT
20. kolo, 10:30
MFK Ružomberok vs ŠK Závažná Poruba

MFK Ružomberok: Urminský - Gallo (46. A. Omasta), Kupec, Čurma, Takáč, Zsigmund, Kunca, Miroslav Almaský (59. Totkovič), Mário Almaský, Sapara (46. Kojnok), Ferenčík (56. Matula)

ŠK Závažná Poruba: R. Perašín - P. Perašín, Račko, Hliničan (46. Legerský), M. Perašín, Koštial (64. Ilavský), Lauko, Kandera, Kreva, Hladký, Moravčík (74. Jamnický)

Góly: 11. Takáč, 20., 44., 45., 66. a 89. Kunca, 28. a 56. Ferenčík, 40., 77. a 83. Mário Almaský, 76. Kojnok, 86. Kupec

Rozhodovali: Krajči - Širanec, Belko

Diváci: 150

V 11. minúte poslal domáci tím do vedenia Dalibor Takáč. Po deviatich minútach Dominik Kunca zvýšil náskok mužstva spod Čebraťa. V 28. minúte sa zapísal do streleckej listiny Milan Ferenčík a po dvanástich minútach skóroval Mário Almaský. V 44. minúte dal svoj druhý gól v stretnutí Dominik Kunca. Ten istý hráč po minúte skompletizoval svoj hetrik a zároveň zaznamenal stý gól ružomberských juniorov v tejto sezóne.

V 56. minúte pridal svoj druhý presný zásah v zápase Milan Ferenčík. Po desiatich minútach opäť skóroval Dominik Kunca. V 76. minúte dal gól striedajúci Lukáš Kojnok a po minúte skóroval Mário Almaský. V 83. minúte Mário Almaský ako druhý hráč v zápase dokonal hetrik. Po troch minútach sa zapísal do streleckej listiny Šimon Kupec a minútu pred koncom riadnej hracej doby Dominik Kunca svojím piatym gólom v súboji uzavrel skóre na konečných 13:0.

Najbližší zápas čaká našich juniorov v nedeľu 29. apríla 2018 o 16:00, kedy sa v 21. kole 4. ligy Sever predstavia na pôde tímu OŠK Rosina.