27.5.2018

Juniori zvíťazili nad Dynamom Diviaky

Tím MFK Ružomberok juniori odohral v nedeľu 27. mája 2018 zápas 25. kola 4. ligy Sever s domácim klubom ŠK Dynamo Diviaky.
1:4 (1:2)
ŠK Dynamo Diviaky
25. kolo, 17:00
ŠK Dynamo Diviaky vs MFK Ružomberok

ŠK Dynamo Diviaky: Harman - Ursíny, Ižip (81. Kašuba), P. Koleno (76. Horváth), Magoč, Badáň, Boďa (59. Mandík), Kollár, Jaroslav Koleno, Rakyta, Jozef Koleno (6. Mucha)

MFK Ružomberok: Bakoš - Štefánik, Gallo, Rapoš, Čurma (71. Matula), Vrlík (46. A. Omasta), Mário Almaský, Zsigmund, Totkovič, Miroslav Almaský, Hrdina

Góly: 8. Badáň - 29. a 84. Mário Almaský, 45. Gallo, 63. Miroslav Almaský

Rozhodovali: Dodok - Medveď, Mikloš

Diváci: 250

Prebiehala 8. minúta, keď Dominik Boďa poslal domácich do vedenia. O dvadsaťjeden minút neskôr vyrovnal Mário Almaský a v závere úvodného dejstva dokonal obrat Michal Gallo. V 63. minúte Miroslav Almaský zvýšil náskok hostí a šesť minút pred koncom riadnej hracej doby Mário Almaský zavŕšil svojím druhým presným zásahom v stretnutí víťazstvo ružomberského výberu v pomere 4:1.

Tím MFK Ružomberok juniori má na prvej priečke 4. ligy Sever momentálne osembodový náskok pred druhým mužstvom TJ Jednota Bánová. Práve s týmto súperom si zmeria sily v domácom súboji predohrávaného 30. kola, ktoré je na programe už v stredu 30. mája 2018 o 17:30. Pokiaľ výber spod Čebraťa zvíťazí, definitívne potvrdí prvé miesto v súťaži.