25.10.2017

Juniori zvíťazili v Dolnom Kubíne

Tím MFK Ružomberok juniori sa v stredu 25. októbra 2017 predstavil v Dolnom Kubíne, kde mal na programe dohrávku 11. kola 4. ligy Sever.
0:3 (0:0)
Štadión MUDr. Ivana Chodáka Dolný Kubín
11. kolo, 14:30
MFK Dolný Kubín vs MFK Ružomberok

MFK Dolný Kubín: Trabalík - Baričák, Cvacho, Čučka, Zanovit, Glut (68. Puskarčík), Beňuš, Mahút, Trojanović (51. Prílepok), Janovec (60. Šeliga), Bača (80. Duraj)

MFK Ružomberok: Krivulčík - Kojnok, Gallo, Čurma, Porubän, Mário Almaský (75. A. Omasta), Vrlík, Zsigmund (75. Hrdina), Matula (46. Kmeť), Miroslav Almaský, Ferenčík (53. Totkovič)

Góly: 48. Kmeť, 52. Ferenčík, 72. Mário Almaský

Rozhodovali: Mikloš - Šimko, Horný

Diváci: 105

Skóre stretnutia otvoril v 48. minúte Matúš Kmeť a po štyroch minútach zvýšil náskok hostí Milan Ferenčík. V 72. minúte pridal tretí ružomberský gól Mário Almaský a Liptáci zvíťazili v Dolnom Kubíne 3:0, čím si v tabuľke upevnili prvé miesto.

Našich juniorov čaká najbližší zápas v nedeľu 29. októbra 2017 o 14:00, kedy si v 13. kole 4. ligy Sever zmerajú sily s domácim tímom OŠK Baník Stráňavy.