20.7.2019

Naše B mužstvo na úvod vyhralo v liptovskom derby

V sobotu 20. júla 2019 vstúpil MFK Ružomberok B do novej sezóny duelom prvého kola 2. ligy s domácim Liptovským Mikulášom.
0:2 (0:2)
Štadión Okoličné
1. kolo, 17:30
MFK Tatran Liptovský Mikuláš vs MFK Ružomberok

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Gábriš - Čery, Krčík, Kucharčík, Bartoš, Gerát, Laura (63. Kotora), Staš (68. Porubän), Kačerík (68. Lukáč), Krčík, Nemergut

MFK Ružomberok: Kohár - Ondrek, Mário Mrva, Holub, Madleňák, J. Kudlička (65. Zsigmund), Múdry, Mário Almaský (52. Kmeť), Dopater, V. Jedinák, R. Kružliak (46. T. Bobček)

Góly: 12. R. Kružliak, 30. Dopater

Žlté karty: 26. Kucharčík, 78. Bartoš - J. Kudlička, 68. Dopater

Rozhodovali: Ruc - Čajka, Košecký

Diváci: 645

Ruža sa ujala vedenia v 12. minúte vďaka gólu Rastislava Kružliaka. O osemnásť minút neskôr skóroval za hostí aj Michal Dopater. Na tomto výsledku sa už nič nezmenilo a ružomberský výber zvíťazil 2:0. Pochvalu si zaslúži skupinka našich fanúšikov, ktorí prišli podporiť mužstvo do sektoru hostí a po zápase sa spolu s hráčmi tešili zo zisku troch bodov. Záznam zo stretnutia si môžete pozrieť TU!

Po úspešnom vstupe do sezóny čaká tím MFK Ružomberok B ďalší zápas v nedeľu 28. júla 2019 o 10:30, kedy v druhom kole 2. ligy privíta na svojom štadióne Komárno.