MFK Dukla Banská Bystrica: Malec - Garaj, Bálint, Števonka, Švantner, Magát (77. Longauer), Kaliský, Jarina (58. D. Bača), Kuraj, M. Bača (58. Obšut), Ádám

MFK Ružomberok: Kelčík - Marek, Šimčák, Filipiak, Košút, Hrobák, Slosarčík (61. Probala), Švehla (86. Jurík), Lukášik (61. Dolník), Mihályi (69. Kútnik), Szijjártó

Góly: 64. Obšut, 79. Ádám (z 11m) - 32. Szijjártó, 60. Mihályi

Žlté karty: 90. Števonka - 54. Filipiak, 60. Mihályi

Červená karta: 85. Filipiak (po druhej žltej)

Rozhodovali: Tapfer - Slovák, Hlaváčová

Diváci: 80

Marek Herčut (tréner MFK Ružomberok U17): „Opäť sme narazili na súpera, ktorého bránu sme museli dobýjať. Mali sme preto pripravené alternatívne riešenia prekonania jednotlivých línií súpera. Do určitej miery sa nám to darilo, avšak súper hrozil hlavne z rýchlych útokov po našom chybnom zakladaní. V prvom polčase sme si vytvorili viaceré šance, z ktorých sa nám podarilo premeniť len jednu. V 60. minúte sme zvýšili po rohovom kope na 2:0. Následne sa obraz hry úplne zmenil a hneď vzápätí sme inkasovali po slede viacerých našich chýb. V závere nariadil rozhodca penaltu proti nám, z ktorej pramenil vyrovnávajúci gól. Aby toho nebolo málo, po dvoch žltých kartách bol vylúčený Filipiak. Kalich horkosti si chalani v tomto zápase vypili až do dna, avšak veríme, že aj príchuť horkosti je pre ich futbalový rozvoj veľmi dôležitá a poučná.“