MFK Ružomberok: Lilge - Marek, Hozza, Šimčák, Košút, Hrobák (80. Dolník), Švehla (70. Slosarčík), Petruška (80. Mlkvik), Lukášik (61. Probala), Mihályi, Szijjártó (70. Sásik)

FC Spartak Trnava: Grúber - Ďateľ (19. Šebek), Stano, Šoóš, Rýzek, Grác, Ilavský, Kostolný (62. Wallner), Slebodník (35. Író, 75. Krchnár), Bilčík (68. Kysucký), Beňo

Góly: 1. Lukášik, 13. Šimičák, 57. Petruška - 49. Bilčík

Žlté karty: 82. Mihályi - 55. Kostolný

Rozhodovali: Lisý - Remeň, Vrtich

Diváci: 50

Marek Herčut (tréner MFK Ružomberok U17): „Cieľom celého kolektívu bolo zápas s Trnavou zvládnuť herne aj výsledkovo. Na skvele pripravenom ihrisku v Bešeňovej sme už v prvej minúte viedli 1:0, čo nám výrazne pomohlo k tomu, aby sme zápas prebrali do svojich rúk. Herne sme boli s prvým polčasom relatívne spokojní. Trnavský tím sme mali odsledovaný, no musíme však chlapsky priznať, že súper nás mierne zaskočil zmenou systému na 3-5-2. Dôležité však bolo, že sme vedeli reagovať a chalani dokázali preniesť kozmetické zmeny v defenzívnej činnosti na ihrisko. Odmenou nám bol druhý gól. Často sme sa snažili o naše princípy a dostávali sa aj do finalizácie. Druhý polčas bol herne neuspokojivý. Z práce konštruktívnych architektov sme sa rekvalifikovali na poctivých baníkov, v ktorých srdiečku však stále tiekla ružomberská krv. Efektnou bodkou za zápasom bol náš tretí gól.“