Fortuna liga 2019/2020

KoloDátumDomáciHostia  
1. ne 21.7.2019 Ružomberok Nitra 1:0 (0:0)

Gól: 90+2. Takáč

Žlté karty: 48. Maslo, 90. Regáli – 39. Podhorin, 53. Kuník, 90. Štefanec

Rozhodovali: Sedlák – Štrbo, Ferenc

Káder Ružomberka: Krajčirík – Čurma, Maslo, Twardzik (70. Jonec), Mojžiš – Qose, Takáč – Gerec, Kostadinov, F. Hašek (85. Regáli) – Novotný (57. Brenkus)
2. so 27.7.2019 Trenčín Ružomberok 1:1 (1:1)

Góly: 9. Keston – 22. Gerec

Žlté karty: 73. Roguljić, 90+3. Šulek, 90+6. Čataković – 51. Qose, 84. Zsigmund, 90+6. Jonec, 90+9. R. Kružliak

Rozhodovali: Kružliak – Hancko, Perát

Káder Ružomberka: Krajčirík – Čurma, J. Maslo, Jonec, Mojžiš – Qose, Takáč – Kostadinov, Brenkus (65. Zsigmund), F. Hašek (70. R. Kružliak) – Gerec (83. T. Bobček)
3. so 3.8.2019 Ružomberok Pohronie 0:1 (0:0)

Gól: 78. Qose vl.

Žlté karty: 31. Jonec, 32. Mojžiš, 70. Kojnok – 9. Abrahám, 68. Hatok

Červená karta: 38. Mojžiš (po druhej žltej)

Rozhodovali: Ochotnický – Benko, Borsányi

Káder Ružomberka: Krajčírik – Čurma, J. Maslo, Jonec, Mojžiš – Brenkus (46. Kojnok), Qose – Kostadinov (65. Kružliak), Takáč, Regáli (90. Novotný) – Gerec
4. so 10.8.2019 Ružomberok Žilina 2:3 (0:3)

Góly: 54. Takáč, 58. Kostadinov – 3. Sluka, 27. Bernát, 40. Boženík

Žlté karty: 14. Kostadinov, 72. Takáč – 14. Kaša

Červená karta: 60. Kaša (po druhej žltej)

Rozhodovali: Kráľovič – Weiss, Poláček

Káder Ružomberka: Krajčírik – Čurma, Maslo, Jonec (46. Brenkus), Madleňák (81. T. Bobček) – Qose, Twardzik – Kostadinov, Takáč (75. Novotný), Regáli – Gerec
5. so 17.8.2019 Senica Ružomberok 2:2 (2:1)

Góly: 19. a 31. Castaňeda – 45.+2 Twardzik (z 11m), 65. Novotný

Žlté karty: 49. Krč, 59. Dias, 75. Baumgartner – 29. Krajčirík, 40. Takáč, 45+3. Qose

Červená karta: 90. Dias (po druhej žltej)

Rozhodovali: Marhefka – Ferenc, Hrmo

Káder Ružomberka: Krajčirík – Čurma, Maslo, Twardzik, Mojžiš – Qose (46. Novotný), Brenkus (83. F. Hašek) – Kostadinov, Takáč, Regáli – Gerec
6. so 24.8.2019 Ružomberok Trnava 19:00  
7. so 31.8.2019 Zlaté Moravce Ružomberok 19:00  
8. so 14.9.2019 Ružomberok Sereď 19:00  
9. so 21.9.2019 D. Streda Ružomberok 19:00  
10. so 28.9.2019 Michalovce Ružomberok 19:00  
11. so 5.10.2019 Ružomberok Slovan 17:00  
12. so 19.10.2019 Nitra Ružomberok 17:00  
13. so 26.10.2019 Ružomberok Trenčín 17:00  
14. so 2.11.2019 Pohronie Ružomberok 17:00  
15. so 9.11.2019 Žilina Ružomberok 17:00  
16. so 23.11.2019 Ružomberok Senica 14:00  
17. so 30.11.2019 Trnava Ružomberok 14:00  
18. so 7.12.2019 Ružomberok Zlaté Moravce 14:00  
19. so 15.2.2020 Sereď Ružomberok 14:00  
20. so 22.2.2020 Ružomberok D. Streda 14:00  
21. so 29.2.2020 Ružomberok Michalovce 14:00  
22. so 7.3.2020 Slovan Ružomberok 14:00