9. kolo Fortuna ligy: MFK Ružomberok - FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 6:1 (1:1)

TIP: kliknutím na náhled, zobrazíte fotografii ve větší velikosti.
    Nástup aktérov stretnutia na zápas. | autor: Rudolf Maškurica
    Tomáš Ďubek, Matúš Macík a Ján Maslo. | autor: Rudolf Maškurica
  • Peter Maslo, Dominik Kružliak, Kristián Kolčák a Martin Chrien v pozadí s Petrom Gal Andrezlym. |  autor: Rudolf Maškurica
    Peter Maslo, Dominik Kružliak, Kristián Kolčák a Martin Chrien v pozadí s Petrom Gal Andrezlym. | autor: Rudolf Maškurica
  • Nástup hráčov oboch mužstiev a rozhodcov pred stretnutím. |  autor: Rudolf Maškurica
    Nástup hráčov oboch mužstiev a rozhodcov pred stretnutím. | autor: Rudolf Maškurica
  • Martin Chrien si ide prebrať ocenenie za víťazstvo v ankete Hráč mesiaca júl. |  autor: Rudolf Maškurica
    Martin Chrien si ide prebrať ocenenie za víťazstvo v ankete Hráč mesiaca júl. | autor: Rudolf Maškurica
  • Martin Chrien |  autor: Rudolf Maškurica
    Martin Chrien | autor: Rudolf Maškurica
  • Martin Chrien a výkonný riaditeľ ÚLK Michal Mertinyák. |  autor: Rudolf Maškurica
    Martin Chrien a výkonný riaditeľ ÚLK Michal Mertinyák. | autor: Rudolf Maškurica
  • Martin Chrien a Michal Mertinyák |  autor: Rudolf Maškurica
    Martin Chrien a Michal Mertinyák | autor: Rudolf Maškurica
  • Výkonný riaditeľ ÚLK Michal Mertinyák, hráč mesiaca júl 2016 Martin Chrien a zástupca partnera ankety, spoločnosti News and Media holding Miroslav Trabalík. |  autor: Rudolf Maškurica
    Výkonný riaditeľ ÚLK Michal Mertinyák, hráč mesiaca júl 2016 Martin Chrien a zástupca partnera ankety, spoločnosti News and Media holding Miroslav Trabalík. | autor: Rudolf Maškurica
  • Michal Mertinyák, Martin Chrien a Miroslav Trabalík. |  autor: Rudolf Maškurica
    Michal Mertinyák, Martin Chrien a Miroslav Trabalík. | autor: Rudolf Maškurica
  • Kapitáni oboch tímov Tomáš Ďubek a Michal Pintér s rozhodcovskou trojicou. |  autor: Rudolf Maškurica
    Kapitáni oboch tímov Tomáš Ďubek a Michal Pintér s rozhodcovskou trojicou. | autor: Rudolf Maškurica
  • Martin Chrien, Jesus Konnsimbal, Kristián Kolčák, Damián Bariš a Ján Maslo. |  autor: Rudolf Maškurica
    Martin Chrien, Jesus Konnsimbal, Kristián Kolčák, Damián Bariš a Ján Maslo. | autor: Rudolf Maškurica
  • Ján Maslo |  autor: Rudolf Maškurica
    Ján Maslo | autor: Rudolf Maškurica
  • Kristián Kolčák otvára skóre stretnutia. |  autor: Rudolf Maškurica
    Kristián Kolčák otvára skóre stretnutia. | autor: Rudolf Maškurica
  • Radosť po úvodnom góle - Ján Maslo, Dominik Kružliak, autor presnej hlavičky Kristián Kolčák a Martin Chrien. |  autor: Rudolf Maškurica
    Radosť po úvodnom góle - Ján Maslo, Dominik Kružliak, autor presnej hlavičky Kristián Kolčák a Martin Chrien. | autor: Rudolf Maškurica
  • Marek Sapara nezasiahol do stretnutia kvôli zdravotným problémom, Martin Nagy mal trest za červenú kartu z uplynulého kola. |  autor: Rudolf Maškurica
    Marek Sapara nezasiahol do stretnutia kvôli zdravotným problémom, Martin Nagy mal trest za červenú kartu z uplynulého kola. | autor: Rudolf Maškurica
  • Erik Daniel a Jakub Mareš s gestom smerujúcim k ružomberskému fanklubu. |  autor: Rudolf Maškurica
    Erik Daniel a Jakub Mareš s gestom smerujúcim k ružomberskému fanklubu. | autor: Rudolf Maškurica
  • Fanklub Concorida 1906 oslavuje gól Erika Daniela. |  autor: Rudolf Maškurica
    Fanklub Concorida 1906 oslavuje gól Erika Daniela. | autor: Rudolf Maškurica
  • Peter Gal Andrzely dáva svoj prvý ligový gól v Ružomberku a zvyšuje domáci náskok na 3:1. |  autor: Rudolf Maškurica
    Peter Gal Andrzely dáva svoj prvý ligový gól v Ružomberku a zvyšuje domáci náskok na 3:1. | autor: Rudolf Maškurica
  • Jakub Mareš a Peter Gal Andrezly po treťom ružomberskom góle. |  autor: Rudolf Maškurica
    Jakub Mareš a Peter Gal Andrezly po treťom ružomberskom góle. | autor: Rudolf Maškurica
  • Fanklub Concordia 1906 oslavuje gól Petra Gal Andrezlyho. |  autor: Rudolf Maškurica
    Fanklub Concordia 1906 oslavuje gól Petra Gal Andrezlyho. | autor: Rudolf Maškurica
  • Jakub Mareš prešiel cez obranu, obchádza brankára a potom zvýši na 5:1. |  autor: Rudolf Maškurica
    Jakub Mareš prešiel cez obranu, obchádza brankára a potom zvýši na 5:1. | autor: Rudolf Maškurica
  • Miloš Lačný si poradil s obrancom a pekne umiestnenou strelou uzavrie skóre stretnutia na 6:1. |  autor: Rudolf Maškurica
    Miloš Lačný si poradil s obrancom a pekne umiestnenou strelou uzavrie skóre stretnutia na 6:1. | autor: Rudolf Maškurica
  • Miloš Lačný oslavuje so spoluhráčmi svoj gól. |  autor: Rudolf Maškurica
    Miloš Lačný oslavuje so spoluhráčmi svoj gól. | autor: Rudolf Maškurica
  • Radosť po góle - Jakub Kudlička, Jakub Mareš, Miloš Lačný, Peter Maslo, Peter Gal Andrezly, Kristián Kolčák, Ján Maslo, Michal Faško a Dominik Kružliak. |  autor: Rudolf Maškurica
    Radosť po góle - Jakub Kudlička, Jakub Mareš, Miloš Lačný, Peter Maslo, Peter Gal Andrezly, Kristián Kolčák, Ján Maslo, Michal Faško a Dominik Kružliak. | autor: Rudolf Maškurica
  • Ďakovačka po zápase - Jozef Menich, Jakub Mareš, Jakub Kudlička, Kristián Kolčák, Michal Faško, Peter Gal Andrezly, Miloš Lačný a Martin Chrien |  autor: Rudolf Maškurica
    Ďakovačka po zápase - Jozef Menich, Jakub Mareš, Jakub Kudlička, Kristián Kolčák, Michal Faško, Peter Gal Andrezly, Miloš Lačný a Martin Chrien | autor: Rudolf Maškurica
  • Ďakovačka po zápase - Ján Maslo, Michal Faško, Miloš Lačný, Martin Chrien, Dominik Kružliak, Peter Gal Andrezly, Erik Daniel, Ľuboš Hajdúch a Kristián Kolčák. |  autor: Rudolf Maškurica
    Ďakovačka po zápase - Ján Maslo, Michal Faško, Miloš Lačný, Martin Chrien, Dominik Kružliak, Peter Gal Andrezly, Erik Daniel, Ľuboš Hajdúch a Kristián Kolčák. | autor: Rudolf Maškurica
  • Ďakovačka po zápase - Ján Maslo, Michal Faško, Miloš Lačný, Martin Chrien, Dominik Kružliak, Peter Gal Andrezly, Erik Daniel, Ľuboš Hajdúch, Kristián Kolčák a Jakub Kudlička. |  autor: Rudolf Maškurica
    Ďakovačka po zápase - Ján Maslo, Michal Faško, Miloš Lačný, Martin Chrien, Dominik Kružliak, Peter Gal Andrezly, Erik Daniel, Ľuboš Hajdúch, Kristián Kolčák a Jakub Kudlička. | autor: Rudolf Maškurica
  • Ďakovačka po zápase - Martin Chrien, Dominik Kružliak, Peter Gal Andrezly a Erik Daniel. |  autor: Rudolf Maškurica
    Ďakovačka po zápase - Martin Chrien, Dominik Kružliak, Peter Gal Andrezly a Erik Daniel. | autor: Rudolf Maškurica
  • Matúš Macík |  autor: Rudolf Maškurica
    Matúš Macík | autor: Rudolf Maškurica
  • Peter Gergely |  autor: Rudolf Maškurica
    Peter Gergely | autor: Rudolf Maškurica
  • Norbert Hrnčár |  autor: Rudolf Maškurica
    Norbert Hrnčár | autor: Rudolf Maškurica
Fotografie patří k zápasu RUZ-ZMO 6:1 (17.09.2016).