Archív článkov

V novembri 2019 boli zverejnené tieto aktuality:

5.11.SR “16“ - Srbsko “16“ 2:1SR “16“ vyhrala v prípravnom stretnutí so Srbskom 2:1. Výrazný podiel na víťazstve mal Michal Záhradník, ktorý prišiel do hry v 72. minúte. Krátko po jeho príchode na trávnik Slovensko vyrovnalo a v závere náš futbalista strelil víťazný gól. Zostrih zo zápasu si môžete pozrieť TU!
13.11.Cyprus "19" - SR "19" 1:2Slovenská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov dnes v prvom kvalifikačnom zápase vyhrala nad Cyprom 2:1. Tomáš Bobček hral do 68. minúty.
14.11.Albánsko – Andorra 2:2Albánsko v dnešnom kvalifikačnom zápase remizovalo s Andorrou 2:2. Kristi Qose nezasiahol do stretnutia.
16.11.Malta "19" - SR "19" 0:3Slovenská „devätnástka“ dnes vyhrala nad Maltou 3:0 a výrazne sa priblížila k postupu do druhej fázy kvalifikácie Elite Round. Tomáš Bobček hral do 58. minúty.
26.11.MNE "18" - SR "18" 0:2Slovenská futbalová reprezentácia do osemnásť rokov, ktorá si uctila nášho hráča a člena tohto reprezentačného výberu Adriána Sivoňa minútou ticha a aj čiernymi páskami na rukávoch, zvíťazila nad Čiernou Horou 2:0. Tomáš Frühwlad nezasiahol do stretnutia.