Archív článkov

V januári 2017 boli zverejnené tieto aktuality:

20.1.SR "17" - Moldavsko "17" 2:4Slovenská futbalová reprezentácia do sedemnásť rokov prehrala na turnaji Development Cup v Minsku s rovesníkmi z Moldavska 2:4. Matúš Kmeť odohral celý zápas a mal podiel na oboch gólových akciách svojho tímu. Ivan Krajčírik nezasiahol do stretnutia. Viac o zápase sa dozviete TU.
19.1.Kosovo "16" - SR "16" 2:4Slovenská „šestnástka“ vo svojom druhom zápase na turnaji Aegean Cup 2017 zdolala rovesníkov z Kosova 4:2. Mladí Slováci obsadili v skupine druhú priečku a v sobotu ich čaká súboj o konečnú bronzovú pozíciu. Ružomberský obranca Marek Luščík odohral celé stretnutie. Viac o zápase sa dozviete TU.
18.1.SR "17" - Bielorusko "17" 2:3SR “17“ podľahla na turnaji Development Cup domácim Bielorusom 2:3. Celé stretnutie odchytal náš brankár Ivan Krajčírik a od 61. minúty hral aj Matúš Kmeť. Viac o zápase sa dozviete TU.
17.1.Turecko "16" - SR "16" 3:0Slovenská futbalová reprezentácia do šestnásť rokov, vstúpila do turnaja Mercedes Benz Aegean Cup prehrou 0:3 s tureckými rovesníkmi. Náš obranca Marek Luščík odohral celé stretnutie. Viac o zápase sa dozviete TU.
16.1.Lotyšsko "17" - SR "17" 0:1Reprezentačný tím SR “17“ zvíťazil na turnaji Development Cup v Minsku nad Lotyšskom 1:0, keď sa o jediný gól zápasu postaral Martin Murcko z Bardejova. Matúš Kmeť odohral celý zápas a Ivan Krajčírik nezasiahol do stretnutia.
16.1.Petrohrad "18" - SR "18" 1:1SR “18“ v dramatickom štvrťfinále turnaja Memoriál Valentina Granatkina remizovala s domácim Petrohradom 1:1 a tak prišla na rad penaltová lotéria, v ktorej futbalisti spod Tatier prehrali 2:3. Rastislav Kružliak hral do 75. minúty a Jakub Kudlička odohral prvý polčas. Mário Mrva a Matej Madleňák nezasiahli do zápasu. Viac o zápase sa dozviete TU.
15.1.Fínsko "17" - SR "17" 1:1SR “17“ vo svojom prvom vystúpení na turnaji Development Cup v Minsku remizovala s Fínskom 1:1. Ivan Krajčírik odchytal celé stretnutie a o čisté konto prišiel až v štvrtej minúte nadstaveného času, kedy ho súper prekonal z pokutového kopu. Matúš Kmeť hral od 56. minúty. Viac o zápase sa dozviete TU.
13.1.Azerbajdžan "18" - SR "18" 0:1SR “18“ v poslednom zápase skupinovej fázy na turnaji Memoriál Valentina Granatkina zvíťazila nad Azerbajdžanom 1:0 a postúpila do štvrťfinále, v ktorom si zmeria sily s domácim Petrohradom! Z ružomberských futbalistov odohral celý zápas Mário Mrva. Rastislav Kružliak hral do 57. a Jakub Kudlička do 77. minúty. Matej Madleňák odohral celý druhý polčas. Viac o zápase sa dozviete TU.
11.1.SR "18" - Litva "18" 0:0SR “18“ aj vo svojom druhom vystúpení na turnaji Memoriál Valentina Granatkina v Petrohrade remizovala 0:0, tentokrát s rovesníkmi z Litvy. Jakub Kudlička odohral celé stretnutie a bol vyhlásený za najlepšieho slovenského hráča zápasu. Plný počet minút odohral aj Matej Madleňák. Rastislav Kružliak hral do 61. minúty a Mário Mrva nezasiahol do duelu. Viac o zápase sa dozviete TU!
9.1.SR "18" - Kazachstan "18" 0:0Slovenská ,,osemnástka" vo svojom prvom vystúpení na aktuálnom ročníku medzinárodného turnaja Memoriál Valentina Granatkina v Petrohrade remizovala s Kazachstanom 0:0. Do stretnutia zasiahli všetci štyria ružomberskí futbalisti. Mário Mrva odohral prvý polčas, od 46. minúty hral Matej Madleňák a v 80. minúte prišli do hry Jakub Kudlička a Rastislav Kružliak. Viac o zápase sa dočítate TU.
8.1.Slovensko – Uganda 1:3Slovenská reprezentácia odohrala v SAE prvý z dvoch plánovaných priateľských stretnutí, v ktorom podľahla Ugande 1:3, keď jediný presný zásah futbalistov spod Tatier zaznamenal Žilinčan Denis Vavro. Ružomberský obranca Dominik Kružliak nezasiahol do stretnutia. Viac sa dočítate TU.