Archív článkov

V októbri 2018 boli zverejnené tieto aktuality:

27.10.SR "17" - San Maríno "17" 8:0Slovenská futbalová reprezentácia do sedemnásť rokov dnes zvíťazila nad San Marínom 8:0 a už má istý postup do druhej fázy kvalifikácie ME. Na výhre Slovenska sa dvomi gólmi podieľal Adam Matoš, ktorý prišiel do hry spolu s Alexandrom Seleckým v 46. minúte. Viac o zápase sa dočítate TU.
25.10.Sev. Írsko "17" - SR "17" 0:1SR “17“ dnes dohrala úvodný kvalifikačný zápas so Severným Írskom, ktorý bol včera prerušený z dôvodu nepriaznivých poveternostných podmienok. Futbalisti spod Tatier zvíťazili 1:0 a Adam Matoš hral od 84. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
23.10.SR "18" - Turecko "18" 4:1Slovenská „osemnástka“ dnes v prvom z dvoch súbojov s Tureckom zvíťazila 4:1. Tomáš Bobček sa na výhre podieľal dvomi gólmi a odohral celé stretnutie. Michal Dopater prišiel do hry v 83. minúte. Viac o zápase sa dočítate TU.
13.10.SR "19" - Albánsko "19" 3:0Slovenská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov dnes v kvalifikačnom zápase zvíťazila nad domácim Albánskom 3:0. Veľkú radosť nám spravil Matúš Kmeť, ktorý hral do 82. minúty a na výhre sa podieľal dvomi gólmi. Viac informácií o stretnutí nájdete TU.
10.10.Nórsko "19" - SR "19" 1:2SR “19“ dnes vstúpila v Albánsku do prvej fázy kvalifikácie o postup na ME víťazstvom nad Nórskom 2:1. Matúš Kmeť hral do 75. minúty. Viac informácií o stretnutí nájdete TU.
9.10.Česko "16" - SR "16" 1:1Slovenská „šestnástka“ dnes remizovala s Českom 1:1. Martin Kušnír hral do 29. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
2.10.SR “15“ - Slovinsko “15“ 0:3Slovenská futbalová reprezentácia do pätnásť rokov dnes v prvom z dvoch prípravných stretnutí podľahla rovesníkom zo Slovinska 0:3. Pavol Nemček absolvoval na trávniku plný počet minút a Michal Záhradník odohral prvý polčas. Viac o zápase sa dočítate TU.