Archív článkov

V októbri 2022 boli zverejnené tieto aktuality:

4.10.SR "15" - Bulharsko "15" 1:3Tím SR “15“ prehral v prvom z dvoch prípravných stretnutí s bulharskými rovesníkmi 1:3. Alin Lerint prišiel do hry v 49. minúte a Alex Blaho hral od 60. minúty. Viac informácií o zápase nájdete TU.
5.10.Termín 4. kola Slovnaft CupuŠtvrté kolo Slovnaft Cupu s tímom Lokomotíva Devínska Nová Ves odohráme na súperovom štadióne v stredu 19. októbra 2022 o 14:30.
5.10.SR WU19 - Dánsko WU19 1:6Slovenská ženská „devätnástka“ vstúpila do prvého kola kvalifikácie ME prehrou s Dánskom 1:6. Darina Hrúziková odohrala prvý polčas a Frederika Kovaliková prišla do hry v 59. minúte. Viac informácií o zápase nájdete TU.
8.10.SR WU19 - Anglicko WU19 0:3Slovenská ženská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov prehrala v druhom kvalifikačnom súboji s Anglickom 0:3. Frederika Kovaliková odohrala celé stretnutie, Darina Hrúziková hrala od 16. do 69. minúty. Viac informácií o zápase nájdete TU.
11.10.SR "19" - Česko "19" 0:2Tím SR “16“ prehral v prvom prípravnom stretnutí s Českom 0:2. Martin Valigura hral do 79. minúty. Viac informácií o zápase nájdete TU.
19.10.Lotyšsko "17" - SR "17" 0:1Slovenská „sedemnástka“ vstúpila do prvej fázy kvalifikácie ME prehrou s Lotyšskom 0:1. Daniel Lopušek hral do 62. minúty, kedy ho nahradil Leopold Mizerák. Viac informácií o zápase nájdete TU.
22.10.Moldavsko "17" - SR "17" 1:1Slovenská futbalová reprezentácia do sedemnásť rokov vo svojom druhom vystúpení v prvej fáze kvalifikácie ME remizovala s Moldavskom 1:1. Daniel Lopušek prišiel do hry v 72. minúte a Leopold Mizerák hral od 83. minúty. Viac informácií o zápase nájdete TU.
25.10.Tesná prehra žiakov s PSGStarší žiaci dnes vstúpili do turnaja National Football Development Programme - NFDP v Malajzii prehrou s PSG Paris Saint-Germain 2:3. Naše góly dali Prílepok a Lerint (z 11m).
27.10.Žiaci prehrali s AMD CougarsStarší žiaci dnes na medzinárodnom turnaji v Malajzii prehrali s domácim výberom AMD Cougars 0:2.
28.10.Na turnaji prehra s OsakouNaši starší žiaci dnes v treťom vystúpení v Malajzii prehrali s rovesníkmi z japonského klubu Cerezo Osaka 1:4.
29.10.Žiaci vyhrali nad HwaseongomNaši starší žiaci dnes na turnaji v Malajzii vyhrali nad juhokórejským Hwaseongom 2:0. Góly dali Tadeáš Husár a Adam Ondruš. Zajtra bude hrať ružomberský výber o umiestnenie s thajským klubom Chonburi FC.