Archív článkov

V novembri 2018 boli zverejnené tieto aktuality:

30.11.Chorvátsko "16" - SR "16" 2:2Slovenská futbalová reprezentácia do šestnásť rokov vo svojom prvom vystúpení na turnaji v Izraeli remizovala s Chorvátskom 2:2. Martin Kušnír odohral prvý polčas. Viac o zápase sa dočítate TU.
16.11.Portugalsko “20“ - SR “20“ 3:1SR “20“ dnes v prvom z dvoch prípravných duelov s domácim Portugalskom prehrala 1:3. Rastislav Kružliak hral od 81. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
13.11.SR "15" - Turecko "15" 0:6Slovenská „pätnástka“ dnes v prvom z dvoch súbojov s Tureckom prehrala 0:6. Pavol Nemček odohral celé stretnutie a Adrián Koós prišiel do hry v 41. minúte. Viac o zápase sa dočítate TU.
9.11.SR WU15 - Poľsko WU15 0:3Slovenská ženská reprezentácia do pätnásť rokov dnes v prvom z dvoch prípravných zápasov prehrala s Poľskom 0:3. Tamara Jedináková odohrala celý zápas. Viac o zápase sa dočítate TU.
8.11.Grécko WA - SR WA 1:1Slovenská ženská futbalová reprezentácia dnes v prvom z dvoch prípravných zápasov s domácim Gréckom remizovala 1:1. Janka Maslová hrala od 65. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.