Archív článkov

V novembri 2023 boli zverejnené tieto aktuality:

29.11.Rumunsko WU19 - SR WU19 3:3Slovenská ženská „devätnástka“ vstúpila do prvej fázy kvalifikácie ME v Rumunsku remízou s domácimi rovesníčkami 3:3. Darina Hrúziková odohrala celé stretnutie a strelila dva góly. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
18.11.Malta "19" - SR "19" 0:3Tím SR “19“ v druhom vystúpení na kvalifikačnom turnaji na Malte vyhral nad domácim výberom 3:0. Giuliano Antonio Marek odohral celé stretnutie. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
16.11.SR "21" - Chorvátsko "21" 2:2Slovenská futbalová reprezentácia do dvadsaťjeden rokov remizovala v prípravnom stretnutí s Chorvátskom 2:2. Adam Tučný prišiel do hry v 72. minúte. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
15.11.Kosovo "19" - SR "19" 1:1Slovenská „devätnástka“ vstúpila do kvalifikačného turnaja na Malte remízou s Kosovom 1:1. Giuliano Antonio Marek odohral celé stretnutie. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
7.11.SR "18" - Maďarsko "18" 1:0Slovenská futbalová reprezentácia do osemnásť rokov vyhrala nad Maďarskom 1:0. Celé stretnutie odohral Lukáš Dvorský. Tomáš Husarčík prišiel do hry v 57. minúte, Leopold Mizerák hral od 70. minúty a Samuel Pavlík nastúpil v 79. minúte. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
7.11.BiH "16" - SR "16" 0:0Tím SR “16“ remizoval s domácou Bosnou a Hercegovinou 0:0. Tomáš Gubka odchytal celý zápas a udržal čisté konto. Alin Lerint prišiel do hry v 63. minúte. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
4.11.Litva WU17 - SR WU17 0:3Slovenská ženská „sedemnástka“ vyhrala v kvalifikačnom stretnutí nad domácou Litvou 3:0. Victoria Havalec odohrala prvý polčas. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.