Archív článkov

V februári 2023 boli zverejnené tieto aktuality:

22.2.Štartuje e-Fortuna ligaAj tento rok je tu e-Fortuna liga. Víťaz si odnesie 1 000 € a vecné ceny. Registrovať sa môžete už teraz TU.
14.2.Slovinsko "17" - SR "17" 1:1Tím SR “17“ v prvom z dvoch plánovaných prípravných stretnutí remizoval s domácim Slovinskom 1:1. Peter Majerčík odohral celý zápas, Leopold Mizerák hral do 64. minúty a Róbert Petruška do 87. minúty. Viac informácií o zápase nájdete TU.
8.2.Portugalsko WU17 - SR WU17 2:0Slovenská ženská futbalová reprezentácia do sedemnásť rokov prehrala vo svojom poslednom vystúpení na turnaji v Portugalsku s tamojším výberom 0:2. Celý duel odchytala Erika Zjarová. Viac informácií o zápase nájdete TU.
2.2.Fínsko WU17 - SR WU17 4:0Slovenská ženská „sedemnástka“ v prvom vystúpení na turnaji v Portugalsku prehrala s Fínskom 0:4. Celý duel odchytala Erika Zjarová. Viac informácií o zápase nájdete TU.