Archív článkov

V marci 2024 boli zverejnené tieto aktuality:

21.3.Nemecko WU17 - SR WU17 2:0SR WU17 prehrala vo svojom druhom vystúpení v druhej fáze kvalifikácie ME Ligy A s domácim Nemeckom 0:2. Victoria Havalec hrala do 66. minúty. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
21.3.Španielsko "21" - SR "21" 0:2Slovenská „dvadsaťjednotka“ vyhrala v prípravnom meraní síl nad domácim Španielskom 2:0. Alexander Selecký hral do 81. minúty, Adam Tučný prišiel do hry v 62. minúte. Viac informácií zo stretnutia nájdete TU.
18.3.Francúzsko WU17 - SR WU17 6:0Slovenská ženská futbalová reprezentácia do sedemnásť rokov vstúpila do druhej fázy kvalifikácie ME Ligy A prehrou s Francúzskom 0:6. Victoria Havalec odohrala druhý polčas. Viac informácií zo stretnutia nájdete TU.