Archív článkov

V apríli 2022 boli zverejnené tieto aktuality:

5.4.SR WU19 - Arménsko WU19 8:0Slovenská ženská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov vstúpila v Andorre do 2. fázy kvalifikácie ME, Ligy B, presvedčivým víťazstvom nad Arménskom 8:0. Rebeka Žihlavníková odohrala druhý polčas a zapísala sa aj na streleckú listinu, keď tri minúty pred koncom riadnej hracej doby uzavrela skóre stretnutia. Frederika Kovaliková prišla do hry v 68. minúte. Viac informácií o zápase nájdete TU.
5.4.M. Bačík skóroval za SR "15"Tím SR "15“ vyhral v prvom z dvoch plánovaných duelov nad Severným Macedónskom 4:1. Martin Bačík hral s kapitánskou páskou do 69. minúty a na výhre sa podieľal jedným gólom, keď v 23. minúte hlavou strelil druhý slovenský gól, ktorý sa napokon ukázal ako víťazný. Viac informácií o zápase nájdete TU.
8.4.Andorra WU19 - SR WU19 0:6Tím SR WU19 vyhral aj v druhom kvalifikačnom súboji, keď zdolal domácu Andorru 6:0. Rebeka Žihlavníková hrala do 62. minúty. Frederika Kovaliková odohrala druhý polčas a na výhre sa podieľala jedným gólom, keď v 89. minúte uzatvorila skóre stretnutia. Viac informácií o zápase nájdete TU.
30.4.Máme medailu a účasť v EKL!Po dnešnej remíze medzi Sereďou a Dunajskou Stredou máme definitívnu istotu konečnej medailovej pozície a účasti v Európskej konferenčnej lige UEFA. V stredu o 17:00 sa vidíme na štadióne v ligovom súboji so Žilinou!