Archív článkov

V auguste 2022 boli zverejnené tieto aktuality:

27.8.Moldavsko WU15 - SR WU15 0:16SR WU15 v druhom vystúpení na turnaji UEFA Development v Chorvátsku zdolala Moldavsko vysokým rozdiel 16:0. Na výhre sa tromi gólmi podieľala Klaudia Krúpová, ktorá odohrala prvý polčas. Victoria Havalec hrala do 51. minúty. Viac informácií o zápase nájdete TU.
25.8.Nórsko WU15 - SR WU15 3:1Slovenská ženská futbalová reprezentácia do pätnásť rokov vstúpila do turnaja UEFA Development v Chorvátsku prehrou s Nórskom 1:3. Klaudia Krúpová a Victoria Havalec odohrali druhý polčas. Viac informácií o zápase nájdete TU.
23.8.Bulharsko "17" - SR "17" 3:3Tím SR “17“ v dnešnom prípravnom zápase remizoval v Sofii s bulharskými rovesníkmi 3:3. Na výsledku sa jedným gólom podieľal náš hráč Daniel Lopušek, ktorý hral do 87. minúty. Okrem neho odohral celý duel Peter Majerčík a do 72. minúty hral Leopold Mizerák. Viac informácií o zápase nájdete TU.
23.8.SR "19" - Maďarsko "19" 1:0Slovenská „devätnástka“ dnes vyhrala nad Maďarskom 1:0. Viktor Úradník odohral celé stretnutie. Viac informácií o zápase nájdete TU.
4.8.Česko WU19 - SR WU19 1:1Slovenská ženská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov včera remizovala s českými rovesníčkami 1:1. Darina Hrúziková odohrala druhý polčas. Viac informácií o zápase nájdete TU.