Archív článkov

V septembri 2022 boli zverejnené tieto aktuality:

3.9.SR WU19 - Škótsko WU19 1:2Slovenská ženská „devätnástka“ v dnešnom prípravnom stretnutí prehrala so Škótskom 1:2. Frederika Kovalíková odohrala prvý a Darina Hrúziková druhý polčas. Viac informácií o zápase nájdete TU.
13.9.Litva "17" - SR "17" 0:2Slovenská futbalová reprezentácia do sedemnásť rokov vyhrala v prvom z dvoch plánovaných prípravných duelov v Kaunase nad domácou Litvou 2:0. Na víťazstve sa gólom podieľal Leopold Mizerák, ktorý hral do 64. minúty. Plný počet minút absolvoval na trávniku Peter Majerčík. Viac informácií o zápase nájdete TU.
21.9.Bielorusko "19" - SR "19" 1:1Tím SR “19“ vstúpil do prvej fázy kvalifikácie Majstrovstiev Európy remízou s Bieloruskom 1:1. Viktor Úradník odohral celé stretnutie. Viac informácií o zápase nájdete TU.
24.9.Arménsko "19" - SR "19" 0:2Slovenská „devätnástka“ vo svojom druhom vystúpení v prvej fáze kvalifikácie ME tejto vekovej kategórie vyhrala nad Arménskom 2:0. Viktor Úradník odohral celé stretnutie. Viac informácií o zápase nájdete TU.
24.9.Uzbekistan "20" - SR "20" 2:0Slovenská futbalová reprezentácia do dvadsať rokov prehrala v prvom z dvoch plánovaných prípravných duelov s Uzbekistanom 0:2. Jakub Luka odohral celé stretnutie, Gabriel Halabrín hral do 60. minúty a Jakub Rakyta prišiel do hry v 77. minúte. Viac informácií o zápase nájdete TU.