Archív článkov

V septembri 2023 boli zverejnené tieto aktuality:

21.9.Chorvátsko WU19 - SR WU19 1:1Tím SR WU19 remizoval v prvom z dvoch plánovaných prípravných stretnutí s Chorvátskom 1:1. Darina Hrúziková hrala do 74. minúty. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
13.9.SR WU17 - Grécko WU17 2:0Slovenská ženská futbalová reprezentácia do sedemnásť rokov vyhrala v prvom z dvoch prípravných stretnutí s Gréckom 2:0. Victoria Havalec odohrala prvý polčas. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
8.9.Česko "18" - SR "18" 6:0Slovenská „osemnástka“ prehrala vo svojom druhom vystúpení na turnaji v Česku s domácim výberom 0:6. Daniel Lopušek odohral prvý polčas a Tomáš Jurišta absolvoval na trávniku druhé dejstvo. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
7.9.Česko "21" - SR "21" 2:0Tím SR “21“ v dnešnom prípravnom stretnutí prehral s Českom 0:2. Adam Tučný, ktorý bol donominovaný do reprezentačného výberu, prišiel do hry v nadstavenom čase. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
6.9.Švajčiarsko "18" - SR "18" 4:1Slovenská futbalová reprezentácia do osemnásť rokov vstúpila do medzinárodného turnaja Memoriál Václava Ježka v Česku prehrou so Švajčiarskom 1:4. Lukáš Dvorský a Tomáš Jurišta hrali do 76. minúty, kedy prišiel do hry Daniel Lopušek. Viac informácií o zápase nájdete TU.