Archív článkov

V apríli 2024 boli zverejnené tieto aktuality:

24.4.Ekvádor "18" - SR "18" 0:2Slovenská „osemnástka“ vo svojom druhom vystúpení na turnaji UEFA Friendship v Turecku vyhrala nad Ekvádorom 2:0. Lukáš Dvorský odohral prvý polčas, Tomáš Husarčík hral do 65. minúty a Samuel Pavlík hral do 72. minúty. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
22.4.Maroko "18" - SR "18" 1:1Tím SR “18“ vstúpil do turnaja UEFA Friendship v Turecku súbojom s Marokom, ktorý sa skončil remízou 1:1 a na pokutové kopy vyhral slovenský výber 4:2. Tomáš Husarčík prišiel do hry v 68. minúte, dal vyrovnávajúci gól a skóroval aj v rozstrele. Lukáš Dvorský hral od 78. minúty a Samuel Pavlík od 89. minúty. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
6.4.Belgicko WU19 - SR WU19 2:0Slovenská ženská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov prehrala s Belgickom 0:2. Darina Hrúziková hrala do 71. minúty. Viac inofrmácií zo zápasu nájdete TU.
4.4.Čierna Hora "16" - SR "16" 0:0Slovenská „šestnástka“ v druhom vystúpení na turnaji UEFA Development remizovala s domácou Čiernou Horou 0:0 a na následné pokutové kopy vyhrala 5:3. Dominik Petrovčin aj Tadeáš Husár odohrali celé stretnutie. Tadeáš Husár zasiahol aj do penaltového rozstrelu a premenil jedenástku. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
3.4.Srbsko WU19 - SR WU19 2:2SR WU19 vstúpila do druhej fázy kvalifikácie ME remízou s domácim Srbskom 2:2. Obidva góly slovenského výberu dala Darina Hrúziková, ktorá odohrala celé stretnutie. Ema Pivarníková prišla do hry v 65. minúte. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
2.4.Izrael "16" - SR "16" 0:0Slovenská futbalová reprezentácia do šestnásť rokov vstúpila do turnaja UEFA Development v Čiernej Hore duelom s Izraelom, ktorý sa skončil po riadnej hracej dobe remízou 0:0 a na následné pokutové kopy tím SR “16“ prehral 2:4. Celé stretnutie odchytal Tomáš Gubka. Tadeáš Husár odohral druhý polčas a Dominik Petrovčin prišiel do hry v 85. minúte. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.