Archív článkov

V septembri 2024 boli zverejnené tieto aktuality:

4.9.Turecko "18" - SR "18" 1:1Slovenská futbalová reprezentácia do osemnásť rokov vstúpila do turnaja Ježek Cup remízou s Tureckom 1:1. Martin Bačík hral do 62. minúty. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
5.9.Maďarsko "21" - SR "21" 1:2Tím SR “21“ vyhral v dnešnom prípravnom meraní síl nad domácim Maďarskom 2:1. Alexander Selecký odohral celé stretnutie. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
6.9.SR "19" - Gruzínsko "19" 2:2Slovenská „devätnástka“ v prvom z dvoch plánovaných prípravných stretnutí remizovala s Gruzínskom 2:2. Tomáš Husarčík a Lukáš Dvorský prišli do hry v 63. minúte. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
6.9.Wales "18" - SR "18" 3:2Slovenská futbalová reprezentácia do osemnásť rokov v druhom vystúpení na turnaji Ježek Cup 🇨🇿 prehrala s Walesom 2:3. Martin Bačík hral od 76. minúty. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
18.9.Česko WU19 - SR WU19 2:4Tím SR WU19 dnes v rámci kontrolného zrazu zvíťazil v prípravnom súboji nad českými rovesníčkami 4:2. Ema Sedláčková hrala od 86. minúty. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.