16.6.2022

A mužstvo cestuje na sústredenie do Rakúska

V dňoch od 17. do 23. júna 2022 sa bude ružomberský seniorský tím pripravovať na blížiacu sa sezónu na sústredení v Rakúsku.

Počas sústredenia má mužstvo spod Čebraťa naplánované dve prípravné stretnutia, keď si v sobotu 18. júna o 18:00 zmerajú sily s rakúskym SKU Amstetten a v stredu 22. júna o 18:00 s nemeckou Fortunou Düsseldorf.

Na sústredenie necestujú zranení futbalisti Samuel Šefčík, Marek Zsigmund a Martin Boďa. Taktiež s mužstvom nepôjdu ani Filip Lichý, Martin Rymarenko a Jakub Tancik, ktorým sa práve skončili hosťovania.

Okrem spomenutých futbalistov bude na sústredení chýbať aj mladý obranca Jakub Luka, ktorého čaká účasť na Majstrovstvách Európy U19. Slovenská „devätnástka“ hrá v Skupine A v Trnave s Francúzskom (18. 6. o 17:30), Talianskom (21. 6. o 17:30) a Rumunskom (24. 6. o 17:30).

Na sústredenie odcestujú:

Ivan Krajčírik, Tomáš Frühwald, Dominik Ťapaj, Lukáš Fabiš, Ján Maslo, Alexander Mojžiš, Matej Madleňák, Marko Kelemen, Mário Mrva, Matúš Malý, Alexander Selecký, Matej Kochan, Oliver Luterán, Kristóf Domonkos, Michal Dopater, Adam Morong, Martin Regáli, Adrián Macejko, Adam Tučný, Štefan Gerec, Tomáš Bobček, Matúš Krištof, Viktor Úradník

ZDIEĽAJ ČLÁNOK