21.11.2022

Duel so Zlatými Moravcami sa odohrá v Ružomberku

Zápas sedemnásteho kola Fortuna ligy medzi Ružomberkom a Zlatými Moravcami, ktorý bol preložený na nedeľu 27. novembra 2022 o 15:30, sa definitívne odohrá na ružomberskom štadióne.

Pre náš tím pôjde o druhú dohrávku po oficiálnom skončení jesennej časti počas tohto týždňa. Vo štvrtok 24. novembra 2022 o 18:30 sa predstaví v Dunajskej Strede, kde sa uskutoční dohrávka jedenásteho kola Fortuna ligy. Následne v nedeľu 27. novembra 2022 o 15:30 privítame na našom štadióne klub FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble.

Všetkých vás preto v nedeľu pozývame na štadión rozlúčiť sa s jesennou časťou a zároveň svojimi hlasivkami dotlačiť mužstvo k zisku ďalších nesmierne dôležitých bodov. Aktuálne ceny vstupeniek, informácie o zľavnených vstupenkách ako aj o voľných vstupoch, nájdete TU. Vstupenky do sektorov pre domácich divákov si môžete kúpiť aj v predpredaji TU. Predaj vstupeniek na stretnutie so Zlatými Moravcami bude prebiehať v pokladniach pri vstupoch na štadión v nedeľu od 13:30 do šesťdesiatej minúty zápasu. Lístky, ktoré boli zakúpené na stretnutie v pôvodnom termíne platia aj na preložený zápas.

ZDIEĽAJ ČLÁNOK