20.11.2023

Naši hráči hrali za SR “21“

Slovenská futbalová reprezentácia do dvadsaťjeden rokov odohrala v dňoch 16. a 20. novembra 2023 prípravné stretnutia s Chorvátskom a Českom. Súčasťou reprezentačného výberu boli Tomáš Frühwald. Alexander Selecký a Adam Tučný.

Prvý duel v Nitre s Chorvátskom sa skončil remízou 2:2, keď za Slovensko skórovali Sebastian Nebyla z NK Istra 1961 a Adrián Kaprálik, ktorý momentálne ako kmeňový hráč Žiliny hosťuje v Górniku Zabrze. Adam Tučný prišiel do hry v 72. minúte.

Futbalisti spod Tatier v následnom druhom meraní síl prehrali v Hradci Králové s Českom 1:2. O jediný gól hostí sa postaral Artur Gajdoš z Trenčína. Tomáš Frühwald odchytal druhý polčas. Alexander Selecký a Adam Tučný hrali do 60. minúty. Viac informácií o zápasoch nájdete TU.

Zdroj, foto: futbalsfz.sk