3.10.2018

Pozývame vás na domáci zápas s Nitrou

V sobotu 6. októbra 2018 o 16:00, odohrá Ružomberok domáci zápas jedenásteho kola Fortuna ligy s Nitrou.

Po remíze v Michalovciach nám v ligovej tabuľke naďalej patrí priebežná štvrtá priečka. V domácom súboji s mužstvom spod Zobora potrebujeme zvíťaziť a veríme, že nám k tomu znova pomôžete vašou podporou z hľadiska!

•Vstupenky v základnej cenovej hodnote 5 €, ako aj vstupenky so zľavou pre dôchodcov a študentov s platným preukazom ISIC, si môžete zabezpečiť už teraz v online predpredaji TU!

•Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 3 €.

•Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektorov B, C, D na západnej tribúne a sektorov A, B, C, E, F na východnej tribúne v cene 3 €. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

• Cez polčasovú prestávku sa fanúšikovia môžu tešiť na súťaž 20-tisícový strelec. Každý kto dovŕšil vek osemnásť rokov, trúfa si prekonať brankára a zároveň trafiť otvory na bráne sa môže pred stretnutím po zodpovedaní jednoduchej otázky, registrovať na označenom mieste. Z registrovaných uchádzačov budú vyžrebovaní traja šťastlivci, ktorí budú telefonicky kontaktovaní najneskôr do dvadsiatej minúty stretnutia a cez polčasovú prestávku ich čaká súťaž na hlavnom ihrisku o zaujímavú sumu. Každý úspešný strelecký pokus je finančne odmenený a pokiaľ niekto dokáže trafiť otvory za brankárom sedemkrát, dostane podiel z celkovej 20-tisícovej výhry. Suma 20 000 € bude po skončení ročníka rozdelená medzi všetkých súťažiacich, ktorí sedemkrát „skórovali“.

• Na rovnakom mieste, kde bude prebiehať registrácia na 20-tisícového strelca, budete mať možnosť registrovať svoj tím na nedeľný Futbal v meste. Viac o tomto podujatí sa dočítate TU!

•Pre rodiny s deťmi a mládež je pripravený rodinný sektor, nachádzajúci sa v sektore A na východnej tribúne. Návštevníci sektoru môžu požiadať dohliadajúcu osobu o rukavicu na mávanie, ktorá môže slúžiť aj ako podsedák a v prípade chladnejšieho počasia aj o deku. V sektore bude postarané aj o pitný režim.

•Aj v tomto domácom stretnutí budú mať ružomberskí priaznivci možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Nakoľko fanúšikovia vstupujú do areálu štadióna cez turnikety, návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne budú otvorené už od 14:30. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, prípadne permanentkou!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK