11.4.2024

Pozývame vás na domáci zápas s Odevou Lipany

V utorok 16. apríla 2024 o 15:30 odohrá Ružomberok domácu odvetu semifinále Slovnaft Cupu s Odevou Lipany.

Prvý semifinálový duel naše mužstvo zvládlo, keď vďaka gólu Jana Hladíka a štyrom presným zásahom Štefana Gereca zvíťazilo v Lipanoch 5:0. Pred domácou odvetou sme preto veľmi blízko k piatej finálovej účasti v klubovej histórii. Napriek tomu nesmieme doma nič podceniť a skomplikovať si cestu za vytúženým cieľom. Veríme, že nám opäť k tomu pomôžete aj vy vašimi hlasivkami!

Cez polčasovú prestávku sme pre vás pripravili súťaž o veľmi zaujímavé ceny. Na začiatku prestávky vyhodia mládežníci do hľadiska štyri loptičky a kto ich chytí, bude súťažiť v kopaní jedenástok brankárovi nášho A mužstva. Víťaz dostane mobil Motorola a ostatní súťažiaci balíčky od nášho partnera spoločnosti Tauris.

Na pohárový duel bude jednotná cena vstupného 6 € a platia aj permanentné vstupenky z aktuálneho ročníka Niké ligy. Voľný vstup majú držitelia preukazu ZŤP, Janského plakety, deti do 10 rokov a členovia OZ Ružomberčan. Návštevníci štadióna s nárokom na bezplatný vstup si taktiež musia v pokladni vyzdvihnúť vstupenku v nulovej hodnote, nakoľko všetky miesta sú na sedenie.

Vstupenky do sektorov pre domácich fanúšikov si môžete kúpiť v predpredaji TU. Predaj vstupeniek pri vstupoch na štadión bude prebiehať v utorok od 13:30 do šesťdesiatej minúty zápasu.