23.4.2024

Pozývame vás na domáci zápas s Podbrezovou

V sobotu 27. apríla 2024 o 18:00 odohrá Ružomberok domáci zápas siedmeho kola nadstavbovej časti Niké ligy s Podbrezovou.

Náš tím má po remíze v Dunajskej Strede 0:0 na konte 43 bodov a v ligovej tabuľke mu patrí piata priečka. Na svojho predchádzajúceho súpera, štvrtý DAC, stráca tri body. Naopak, pred šiestou Podbrezovou, s ktorou si v sobotu zmeria sily, má deväťbodový náskok. V domácom súboji chceme bodovať a správne sa naladiť na blížiace sa finále Slovnaft Cupu. Veríme, že nám k tomu opäť pomôžete vašou výbornou podporou z hľadiska.

Na oficiálnych profiloch klubu na sociálnych sieťach FacebookInstagramX (Twitter) a Threads sme pre vás pripravili súťaž o vstupenky. Do súťaže sa môžete zapojiť do štvrtka do 12:00.

Taktiež sa môžete tešiť na súťaž o klubové suveníry. Na začiatku polčasovej prestávky vyhodia mládežníci do hľadiska štyri loptičky a kto ich chytí, bude súťažiť v triafaní stredovej čiary loptou.

Aktuálne ceny vstupeniek, informácie o vstupenkách, ako aj o voľných vstupoch, nájdete TU. Vstupenky do sektorov pre domácich fanúšikov si môžete kúpiť v predpredaji TU. Predaj vstupeniek bude prebiehať v sobotu od 16:00 do šesťdesiatej minúty zápasu.

ZDIEĽAJ ČLÁNOK