23.8.2017

Pozývame vás na domáci zápas s Trenčínom

V sobotu 26. augusta 2017 o 18:30, odohrá Ružomberok domáci zápas 6. kola Fortuna ligy s Trenčínom.

Po úspešnom ťažení na Horehroní, kde sme zdolali Podbrezovú 3:1, musíme naplno bodovať aj v domácom súboji s držiteľom double zo sezón 2014/15 a 2015/16. Na víťazstvo budeme potrebovať podporu každého z vás!

• Už od utorka 22. augusta 2017, prebieha v Informačnom centre Ružomberok a v pizzerii Concordia PUB predpredaj vstupeniek na sobotné stretnutie a v piatok 25. augusta 2017 si budete môcť zadovážiť vstupenky aj na ekonomickom oddelení klubu. Viac informácií o predpredaji nájdete TU!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 3.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektorov B, C, D na západnej tribúne a sektorov A, B, C, E, F na východnej tribúne v cene 3. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

Fanúšičky, ktoré budú sledovať duel s Trenčínom z východnej tribúny sa môžu v zóne pri vstupe na túto tribúnu registrovať do súťaže Miss Fortuna ligy. Viac o projekte, ako aj o registrácii do súťaže sa dočítate TU!

• Pre rodiny s deťmi a mládež je pripravený rodinný sektor, nachádzajúci sa v sektore A na východnej tribúne. Návštevníci sektoru môžu požiadať dohliadajúcu osobu o rukavicu na mávanie, ktorá môže slúžiť aj ako podsedák a v prípade chladnejšieho počasia aj o deku.

• Aj v tomto domácom stretnutí budú mať ružomberskí priaznivci možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Nakoľko fanúšikovia vstupujú do areálu štadióna cez turnikety, návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne budú otvorené už od 17:00. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, prípadne permanentkou!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK