2.4.2024

Pozývame vás na domáci zápas s Trnavou

V sobotu 6. apríla 2024 o 15:00 odohrá Ružomberok domáci zápas štvrtého kola nadstavbovej časti Niké ligy so Spartakom Trnava.

Náš tím má po domácej remíze s Dunajskou Stredou 1:1 na svojom konte 38 bodov a patrí mu priebežná piata pozícia. Od šiestej Podbrezovej nás delia štyri body. Naopak, na štvrtú Dunajskú Stredu naďalej strácame jedno víťazstvo. S momentálne druhou Trnavou chceme bodovať a veríme, že nám k tomu opäť pomôžete vašou výbornou podporou z hľadiska!

Na oficiálnych profiloch klubu na sociálnych sieťach FacebookInstagramX (Twitter) a Threads sme pre vás pripravili súťaž o vstupenky. Do súťaže sa môžete zapojiť do štvrtka do 12:00. Štatút súťaže (PDF)

Taktiež sa môžete tešiť na súťaž o dres Štefana Gereca, podpísaný hráčmi A mužstva. Na začiatku polčasovej prestávky vyhodia mládežníci do hľadiska štyri loptičky a kto ich chytí, bude súťažiť v kopaní na malú bránu. Víťaz dostane klubové suveníry a ostatní súťažiaci ceny od nášho generálneho partnera Niké.

Aktuálne ceny vstupeniek, informácie o vstupenkách, ako aj o voľných vstupoch, nájdete TU. Vstupenky do sektorov pre domácich fanúšikov si môžete kúpiť v predpredaji TU. Predaj vstupeniek pri vstupoch na štadión bude prebiehať v sobotu od 13:00 do šesťdesiatej minúty zápasu.