23.8.2022

Pozývame vás na domáci zápas so Slovanom Bratislava

V nedeľu 28. augusta 2022 o 20:30 odohrá Ružomberok domáci zápas siedmeho kola Fortuna ligy so Slovanom Bratislava.

Po remíze v Zlatých Moravciach 2:2 patrí nášmu klubu s desiatimi bodmi priebežné piate miesto v ligovej tabuľke. Máme rovnaký bodový zisk ako štvrtá Podbrezová a jediný bod strácame na tretiu Dunajskú Stredu aj druhý Spartak Trnava. Naopak, rovnako jeden bod nás delí aj od šiestej Žiliny.

V stredu o 17:00 nás čaká pohárový duel v Liptovskej Teplej a následne v nedeľu o 20:30 privítame na našom štadióne úradujúceho majstra Slovan Bratislava, ktorý si už na čele tabuľky vybudoval štvorbodový náskok. Veríme, že hráči sa v súboji s náročným súperom budú môcť opäť spoľahnúť na vašu výbornú podporu z hľadiska!

Na oficiálnych profiloch klubu na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Twitter sme pre vás pripravili súťaž o vstupenky na domáci súboj so Slovanom Bratislava. Do súťaže sa môžete zapojiť do štvrtka do 12:00.

Aktuálne ceny vstupeniek, informácie o zľavnených vstupenkách, ako aj o voľných vstupoch, nájdete TU. Vstupenky do sektorov pre domácich divákov si môžete kúpiť aj v predpredaji TU.

ZDIEĽAJ ČLÁNOK