28.11.2018

Pozývame vás na domáci zápas so Spartakom Trnava

V nedeľu 2. decembra 2018 o 14:00 odohrá Ružomberok domáci zápas sedemnásteho kola Fortuna ligy so Spartakom Trnava.

Ruža si v minulom kole odviezla zo súboja so Slovanom Bratislava cenný bod za remízu 1:1 a naďalej sa nachádza v ligovej tabuľke na štvrtej priečke. V poslednom domácom súboji jesennej časti chceme doma zvíťaziť nad úradujúcim majstrom a účastníkom skupinovej fázy Európskej ligy – Spartakom Trnava, ktorý síce momentálne prežíva náročné obdobie, no rozhodne ide o silného súpera. Na dosiahnutie úspešného výsledku budeme opäť potrebovať vašu mohutnú podporu z hľadiska!

• Vstupenky v základnej cenovej hodnote 5 €, ako aj vstupenky so zľavou pre dôchodcov a študentov s platným preukazom ISIC, si môžete zabezpečiť už teraz v online predpredaji TU!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 3 €.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektorov B, C, D na západnej tribúne a sektorov A, B, C, E, F na východnej tribúne v cene 3 €. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

• Cez polčasovú prestávku sa fanúšikovia môžu v prípade priaznivého počasia tešiť na moderný tanec v podaní troch tanečníc.

• Pre rodiny s deťmi a mládež je pripravený rodinný sektor, nachádzajúci sa v sektore A na východnej tribúne. Návštevníci sektoru môžu požiadať dohliadajúcu osobu o rukavicu na mávanie, ktorá môže slúžiť aj ako podsedák a v prípade chladnejšieho počasia aj o deku. V sektore bude postarané aj o pitný režim.

• Aj v tomto domácom stretnutí budú mať ružomberskí priaznivci možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Nakoľko fanúšikovia vstupujú do areálu štadióna cez turnikety, návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne budú otvorené už od 12:30. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, prípadne permanentkou!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK